Forum

Korzystanie z Forum oznacza akceptację jego Regulaminu.
Wszelkie sprawy dotyczące Forum prosimy zgłaszać przez nasz formularz kontaktowy.

Lektor w innych krajach

Quote

Witam,

Mam pytanie dotyczące zarówno lektora jak i napisów do filmów. W tej chwili jestem na urlopie w Chorwacji i dla przykładu z napisów do wyboru mam tylko angielski i włoski. Czy zmiana miejsca fizycznego pobytu ma tutaj jakieś znaczenie?

Pozdrawiam,

Quote

Tłumaczenia są przypisane do Twojego geograficznego położenia, nie do Twojej narodowości.

Quote

Dokladnie !!!!! Czyli Netflix .pl tylko jeśli jesteś w Polsce  (?) Beznadziejne !!!!

Quote

mieszkam w Holandii i mimo to netflix sukcesywnie dodaje polskiego lektora czy też napisy do yego co wy w Polsce również macie po polsku. Owszem nie ma wszystkiego po polsku i faktycznie będąc w polsce mam wiekszy wybór polskich filmów to mimo to powoli zaczyna cis sie dziac w kierunku zpolsczenia dla wszystkich. Sprawdźcie ustawienia w Netflix będąc zagranicą przestawcie po przez przeglądarkę wszystko co można na  na Polskę (lecz to tylko opcja a nie rozwiązanie) Dodam ze ja oglądam Netflix na Smart LG bez zadnego proxy czy ip z pilski i mimo to mam do wyboru w hollandi polskiego lektora i napisy

 

Quote

No to chyba największy błąd Netflix. Bo stacja jest ok. Używam Netflix w Finlandii i tak samo mam do wyboru tylko szwedzki lub fiński ew angielski. Dla mnie nie ma problemu z angielskim ale dla dwulatka już taki problem może się pojawić. Widzę, że administratorzy nawet nie starają się zrobić wrażenia, że starają się pomóc.

[Średnia ocena: 3.2]
Facebooktwitter