Netflix Polska pokazuje cennik za swoje usługi w polskich złotych

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.7]


Netflix Polska oficjalnie opublikował cennik swoich usług w PLN – dzięki Lukasz. Już nie trzeba się martwić kursem walut.

Abonament Basic kosztuje 34 zł., Standard 43 zł. a Premium 52 zł, czyli różnica pomiędzy każdą następną opcją abonamentu to 9 zł.

netflix-ceny-PLN

WAŻNE: Netflix Polska odpowiedział nam na zapytanie dot. możliwości płacenia w PLN: „… Zmiana waluty to kolejny krok w coraz większe zaangażowanie na polskim rynku. Niestety obecne abonamenty zostaną skonwertowane ale dopiero w okolicach końca roku. Jeśli użytkownikowi bardzo zależy na natychmiastowej zmianie, musi zakończyć obecny abonament, poczekać na jego wygaśnięcie oraz ponownie zakupić go już w PLN – po wygaśnięciu abonamentu należy się ponownie zarejestrować na ten sam mail i wtedy wybrać walutę w PLN. …”. Wszystkie formy płatności, z których korzysta Netflix będą pozwalały na płacenie w PLN.

Aktualizacja: Wystarczy anulować subskrypcję, wylogować się i zalogować ponownie – ceny w PLN już się pojawią.


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na czerwiec 2018 – lista nieoficjalna

Netflix Polska: Premiery filmowe w ofercie (18.05.2018)


 

KOMENTARZE:

55 myśli nt. „Netflix Polska pokazuje cennik za swoje usługi w polskich złotych

   • I jest odpowiedź: „Zmiana waluty to kolejny krok w coraz większe zaangażowanie na polskim rynku. Niestety obecne abonamenty zostaną skonwertowane ale dopiero w okolicach końca roku. Jeśli użytkownikowi bardzo zależy na natychmiastowej zmianie, musi zakończyć obecny abonament, poczekać na jego wygaśnięcie oraz ponownie zakupić go już w PLN – po wygaśnięciu abonamentu należy się ponownie zarejestrować na ten sam mail i wtedy wybrać walutę w PLN.

    Dodatkowo, wszystkie formy płatności z których korzysta Netflix będą pozwalały płacić w PLN.

   • „Zarejestrować”? Rejestracja to zakładanie nowego konta. Chyba wystarczy tylko anulować subskrypcję i później wznowić ją w PLN?

  • Wszystko będzie jak Netflix oficjalnie wejdzie do Polski – zapewne gdzieś pod koniec tego roku (to moje prywatne przewidywanie). Na razie Netflix tylko odblokował nam blokadę geolokalizacyjną, jak i innym 130 państwom w dniu 6.01.2016.

   • Dokładnie, wiele osób zapomina, że nie było oficjalnego wejścia do Polski a jedynie zniesienie blokad geolokalizacyjnych. Tak naprawdę jesteśmy beta testerami:) trzeba się uzbroić w cierpliwość. O wejściu będzie można mówić kiedy będzie strona po polsku oraz tłumaczone produkcje przekroczą 90%

   • Co by powiedzieć. Kolejny krok do prawdziwego wejścia Netflixa został wykonany. Ale jeszcze wiele kroków trzeba wykonać.

 1. Dzisiaj pytałem na czacie pomocy technicznej jak to z tym rozliczaniem w złotówkach i dowiedziałem się, że nie mają możliwości pobierania w PLN przez PayPal ani kartę, póki co w złotówkach można płacić przez Google Play.

  • Przez Google Play chyba nie mają wyjścia bo Google to rozlicza w PLN. Natomiast z Paypalem i kartą to chyba supportowieć ma na myśli systemy Netflixa. Albo co pewniejsze jeszcze nie wie, że coś się zmienia.

   • widzę że zwróciliście im uwagę ale chyba nie zrozumieli aluzji – może trzeba bardziej dosłownie przypomnieć im o pewnych zasadach 🙂

   • Ten profil prowadzi jakiś nowy gość. Jeśli delikatna aluzja nic nie da to następnym razem trzeba będzie bardziej dosadnie to przekazać.

   • Od kilku dni widzę, że nie mam już na tym profilu możliwości publikacji komentarzy/wpisów a tylko czytanie. Operator profilu chyba się obraził. Zniknął też wpis o prawdopodobnym wejściu usługi Amazon Prime do Polski. Co tam się dzieje?

  • Ta społeczność na FB jest taka sobie. Niewiele tam się dzieje poza pytaniami „czy bardzie lubisz onet czy interię” 🙂 Inna sprawa, że news n/t cen w PLN już w trakcie poprzedniego tygodnia pojawił się na twitterze więc nie jest to odkrycie nflix.pl.

   • ok ale dosłowne kopiowanie wpisu bez info na temat źródła to troche kiepska sprawa.

 2. Czy Wam też od kilku dni (moment pokrył się z ogłoszeniem możliwości płatności w złotówkach, ale zakładam, że to przypadek) nie wyświetla się żadna plansza z rekomendowanymi/nowymi pozycjami? Mówię o tym (często animowanym) leadzie na górze strony, w którym sugerują nowości lub zapowiedzi premier. Od kilku dni Netflix przez www czy smart tv wygląda przez to bardzo ubogo, same małe kafelki na czarnym tle, smutno :).

 3. Przestaję narzekać, płacę najwyższą opłatę za usługę, dzielę się na pół z córką i zięciem. Filmy w ofercie odpadają , widziałam wszystkie, niektóre mam na dysku, a w tej dziedzinie nie ma nic, co mogłoby mnie zainteresować i prawie nic, czego bym wcześniej widziała.Pewnie, jak większość. Natomiast wbrew swoim upodobaniom zaczęłam oglądać niektóre seriale, a plusem Netflixa są filmy dokumentalne , na które nigdy nie mogłam znaleźć czasu. Teraz odpuszczam sobie oglądanie, na jesień i zimę będzie w sam raz. co do opłaty:naprawdę nie jest wygórowana.Każdy, kto płacił za HBO, Canal plus i za ich ofertę, wie , że Netfix , to naprawdę perełka. Jeżeli jeszcze tak naprawdę nie weszli jeszcze na nasz rynek, to trzeba trochę cierpliwości. Zobaczymy , co dalej. Staram się być cierpliwą. Chociaż na dzień dzisiejszy , jak dla mnie oferta na 3 w skali 6.

  • Tak. Przy pierwszej rejestracji otrzymujesz darmowy miesiąc, przy czym możesz zrezygnować pod koniec tego okresu i nie będziesz zobowiązana żadnymi opłatami. Jeżeli jednak nie zrezygnujesz, z Twojej karty będą ściągane środki w zależności od tego, jaki pakiet wybrałaś. Dopóki nie anulujesz subskrypcji, to co miesiąc kasa będzie pobierana.

 4. witam próbuje się zalogować. wyskakuje że hasło nieprawidłowe. gdy próbuje je zmienić pojawia się informacja że nosnik może być nieprawidłowy i mam założyć nowy . czy to oznacza że mam założyć nowe konto z mowym emailem? a co ze starym czy będe płacić po miesiącu za dwa konta? jak to załatwić? pomózcie prosze

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...