Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 8-9 sierpnia 2019

Facebooktwitter

4. sezon Cable Girls / Telefonistki (2017) | serial, sezon 1-4 | 16+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Opis Netflix: Madryt, lata 20. Cztery kobiety z krajowej centrali telefonicznej uczą się pracy w nowoczesnym miejscu, szukając przy tym miłości i przyjaźni.

W rolach głównych: Blanca Suárez, Nadia de Santiago, Ana Fernández
Gatunki: Seriale i programy, Seriale romantyczne, Dramaty telewizyjne, Dramaty społeczne
Twórcy: Ramón Campos, Gema R. Neira

Yon González grał z Blancą Suárez w serialu „Internat”, a z Conchą Velasco — w serialu „Gran Hotel”.

 

Sezon 1: Madryt, lata 20. XX wieku. Cztery pracownice centrali telefonicznej mają na swojej linii romanse, przyjaźnie, życie zawodowe, a także… rewolucję.

Sezon 2: Pół roku później: nowe kierownictwo wprowadza rewolucję, przyjaciółki robią coś złego, Lidia staje w obliczu miłosnych rozterek, a Sara ujawnia swoje prawdziwe oblicze.

Sezon 3: Przeżywszy tragedię, Lidia zaciekle walczy o bliską osobę. Carlota odnajduje swój głos, Ángeles wyrusza na tajną misję, a Marga odkrywa w sobie nowy talent.

Sezon 4: Rok 1931. Przez kraj przetacza się fala zmian. Przyjaciele zostają wplątani w sprawę morderstwa. Muszą ją rozwiązać, zanim jedno z nich zostanie skazane na śmierć.

Na Lidię spada tragedia, choć szczęście było już blisko. Telefonistki kontynuują swoje często zaskakujące kariery, jednocześnie wiodąc burzliwe życie miłosne.


Swoją premierę w ofercie Netflix Polska miał wczoraj także nowy odcinek serialu:

netflix-iZombie
13 odcinek 5. sezonu iZombie (2015) | serial, 1-5 | 13+ | 8,11/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

Opis Netflix: Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

Sezon 5: W sezonie finałowym zombie z Seattle walczą z niedoborem żywności, Major przejmuje kontrolę nad Fillmore-Graves, a los Liv waży się na szali.

S5:O13 – 13. Wszystko dobre, co się dobrze kończy – 42 min

Liv, Ravi i Clive są bliscy pozyskania lekarstwa. Peyton staje twarzą w twarz z Blainem, zaś Major podejmuje ryzykowną decyzję w nadziei na uratowanie miasta.

 

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy

Kategorie: Dziwaczne, Fantazyjne

Obsada: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli, Robert Buckley, David Anders, Aly Michalka


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska – 9 sierpnia 2019

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 7-8 sierpnia 2019

[Średnia ocena: 4.3]

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...