Amazon Prime Video – Nowości (01-07. 04. 2017) Część 1

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

W pierwszym tygodniu kwietnia Amazon Prime Video uzupełnił swoją ofertę w Polsce o kilkadziesiąt nowych pozycji:

American Playboy: The Hugh Hefner Story Sezon 1, 2017, 18+ – brak tłumaczenia

Oryginalny serial dokumentalny Amazon, pochodzi z bezprecedensowego dostępu do ponad 17 000 godzin materiału filmowego i ponad 2600 skoroszytów pochodzących z archiwów osobistych Hefnera, kronika życia amerykańskiej ikony i historii marki, którą stworzył.

WHO KILLED DAIGORO TOKUYAMA? Sezon 1, 2016 – brak tłumaczenia

Uczennice klasy 3-C prywatnej szkoły Keyaki Akademy odnajdują w sali lekcyjnej zwłoki swojego wychowawcy, Tokuyamy Daigoro. Nie wiedząc, kto jest sprawcą zabójstwa, rozpoczynają na własną rękę śledztwo.

Pitch Black IMDb 7.1, 108 min, 2000, 16+ – lektor oraz napisy

Na nieznanej planecie rozbija się statek z więźniem widzącym w ciemności, Riddickiem. Tymczasem nadciąga długotrwała noc, podczas której z ukrycia wyjdą krwiożercze bestie.

The Chronicles of Riddick IMDb 6.7, 119 min, 2004, 13+ – lektor oraz napisy

Armia okrutnych Necromongerów najeżdża galaktykę. Jedyną istotą, która może im się przeciwstawić, jest awanturnik i ścigany więzień Riddick, mający dar widzenia w ciemności.

Nighthawks IMDb 6.4, 99 min, 1981, 18+ – lektor oraz napisy

Funkcjonariusze próbują powstrzymać groźnego terrorystę przed kolejnym zamachem. Dowiadują się, że przestępca przeszedł operację plastyczną.

Sophie’s Choice IMDb 7.7, 151 min, 1983, 16+ – lektor oraz napisy

Niedługo po II wojnie światowej młody pisarz przeprowadza się do Nowego Jorku. Jego sąsiadami są Żyd mający obsesję na punkcie zbrodni przeciwko swojemu narodowi i Polka, która w Auschwitz straciła rodzinę.

The Jackal IMDb 6.3, 124 min, 1998 – dostępny lektor

Nieuchwytny zabójca otrzymuje zlecenie na terenie USA. Szef FBI stara się go powstrzymać za wszelką cenę.

Airport ’77 IMDb 5.6, 113 min, 1977, 7+ – dostępne napisy

Złodzieje dzieł sztuki doprowadzają do awaryjnego lądowania samolotu pasażerskiego na środku oceanu.

Evan Almighty IMDb 5.4, 95 min, 2007, 16+ – lektor oraz napisy

Świeżo wybrany amerykański kongresmen dostaje od Boga zadanie zbudowania Arki. Mimo początkowego sceptycyzmu podejmuje się realizacji powierzonej mu misji.

Duplicity IMDb 6.2, 124 min, 2009, 13+ – lektor oraz napisy

Film opowiada o parze szpiegów korporacyjnych, Claire (Julia Roberts) i Ray’u (Clive Owen). Oboje pracują w konkurencyjnych firmach i każde z nich chce jak najlepiej wprowadzić na rynek swój produkt. Mimo to, że działają po przeciwnych stronach zakochują się w sobie.

Beavis and Butt-Head Do America IMDb 6.8, 80 min, 1996, 13+ – brak tłumaczenia

Ogladaliście kiedyś na MTV serial Beavis i Butt-Head ? Na pewno, więc wiadomo kto będzie głównymi bohaterami filmu „Beavis i Butt-Head zaliczają Amerykę”. Jest to dłuższa opowieść o chłopakach niż te w serialu i nie przerywana teledyskami.

Sin Nombre IMDb 7.6, 95 min, 2009, 16+ – brak tłumaczenia

Casper, członek cieszącego się złą sławą meksykańskiego gangu Mara Salvatrucha, ma problemy z subordynacją. Gdy przekracza granice dozwolone w grupie – z przyjaciela staje się naczelnym wrogiem i rozpoczyna się ucieczka przed wydawałoby się nieuniknioną zemstą.

Slap Shot IMDb 7.4, 122 min, 1977, 18+ – dostępne napisy

Reggie Dunlop (Paul Newman) jest grającym trenerem jednej z najgorszych drużyn hokejowych w podrzędnej amerykańskiej lidze. Jego kariera utknęła w martwym punkcie, a małżeństwo stopniowo się rozpada, Reggie nie ma więc nic do stracenia, przyjmując nową grupkę graczy, mentalnie niewiele różniących się od Neandertalczyków braci Hanson.

Good Burger IMDb 5.7, 95 min, 1997, 7+ – dostępny lektor

Dwaj przyjaciele podejmują pracę w niewielkim barze szybkiej obsługi, który rywalizuje z dużą siecią Mondo Burger.

Bring It On Again IMDb 4.4, 90 min, 2004, 13+ – lektor oraz napisy

Zmuszona opuścić ekipę cheerleaderek Whittier postanawia założyć własną drużynę i wziąć udział w konkursie.

Bring It On Again: All or Nothing IMDb 5.7, 98 min, 2006, 13+ – lektor oraz napisy

Gdy popularna Britney Allen przenosi się z Pacific Vista do nowej klasy w Crenshaw Heights jej życie ulega diametralnej zmianie. Nadciąga totalna katastrofa! Britney nie potrafi dogadać się z nowymi koleżankami, a zwłaszcza z Kamille, liderką tamtejszych cheerleaderek. Ale gdy zwróci na siebie uwagę partnerek i wystartuje przeciw swojej dawnej drużynie w wyścigu o grę w najnowszym teledysku Rihanny, stanie się jasne, że tylko jeden zespół dotrze na szczyt i stanie się legendą pomponów!

Bring It On: In It To Win It IMDb 5.3, 89 min, 2007, 13+ – dostępne napisy

Kapitan drużyny chearleaderów z południowego wybrzeża z West High Sharks, Carson przyjeżdża na obóz „Cheer Camp Nationals”. Jest ona zdeterminowana, by doprowadzić drużynę do zwycięstwa. Jednak ich rywale z East High Jets wraz z kapitan Brooke są godnymi przeciwnikami.

Bring It On: Fight to the Finish IMDb 5.4, 102 min, 2009, 13+ – dostępny lektor oraz napisy

Kapitan drużyny cheerleaderów ze szkoły średniej w West Los Angeles, Lina Cruz (Christina Milian) oraz jej najlepsze przyjaciółki Gloria (Vanessa Born) i Treyvonetta (Gabrielle Dennis), mają wielką nadzieję na wygranie „Spirit Championships” dzięki ognistemu połączeniu ruchów latynoskich z hip-hopowymi.

2 Days in the Valley IMDb 6.5, 104 min, 1996, 18+ – brak tłumaczenia

Płatni zabójcy, Lee Woods i Dosmo Pizzo, włamują się do domu Becky Foxx. Zaskoczonej kobiecie wstrzykują środek nasenny, a towarzyszącego jej mężczyznę zabijają. Następnego dnia powiadamia o tragedii policję, która wszczyna dochodzenie w tej sprawie.

The Guilt Trip IMDb 5.8, 95 min, 2012, 13+ – dostępny lektor

Wynalazca i jego matka wyruszają w podróż, żeby sprzedać ostatni wynalazek.

Crocodile Dundee II IMDb 5.5, 111 min, 1988, 7+ – dostępny lektor

Dalsza część przygód Krokodyla i Sue. Tym razem Mike jest już w Nowym Jorku, zupełnie obcym dla siebie miejscu, zdala od cywilizacji którą znał, ale blisko kobiety, którą pokochał. Problem w tym, że ta kobieta, to jest Sue, ma przechlapane u gangsterów. Krokodyl zabiera więc ją do Australijskiego buszu, lecz ich śladem podążają gangsterzy. Nie wiedzą jednak, że wchodzą w „niedźwiedzią jaskinie”, gdyż Michael w buszu czuje się jak ryba w wodzie, a oni nie.

The Evening Star IMDb 5.8, 129 min, 1996, 13+ – brak tłumaczenia

Po śmierci córki Aurora zostaje prawną opiekunką swoich wnuków, które wchodzą w burzliwy okres dojrzewania.

Orange County IMDb 6.2, 82 min, 2002, 13+ – dostępny lektor

Pewien młody chłopak stara się o przyjęcie na Uniwersytet Stanford. Jednak zamiast jego rewelacyjnych dokumentów najlepszego ucznia, na uczelnię przez pomyłkę wysłane zostają zupełnie inne akta. Chłopakowi nie udaje się dostać do szkoły i cały rok musi spędzić w rodzinnym miasteczku.

The Constant Gardener IMDb 7.5, 128 min, 2005, 16+ – dostępny lektor oraz napisy

Żona Justina, która chciała zdemaskować przestępstwa koncernu farmaceutycznego w Afryce, zostaje zamordowana. Mężczyzna chce ją pomścić.

Dickie Roberts: Former Child Star IMDb 5.6, 98 min, 2003, 13+ – dostępny lektor oraz napisy

Dickie Roberts (David Spade) – była dziecięca gwiazda postanawia w wieku 35 lat powrócić do show-biznesu rolą „przeciętnego faceta”. Jednak mężczyzna zdaje sobie sprawę, że nigdy nie miał normalnego dzieciństwa ani życia. Decyduje się więc dobrze przygotować do kreacji i zatrudnić rodzinę składającą się ze zwyczajnych rodziców oraz rodzeństwa, aby odtworzyć i poznać, jak smakuje „normalne życie”.

Dead Man on Campus IMDb 6.1, 94 min, 1998, 18+ – dostępny lektor

Historia dwóch studentów, którzy ciągle imprezują, przez co zawalają semestr. Ich ostatnią „deską ratunku” jest pewien stary przepis, który mówi, że jeżeli współlokator studenta popełni samobójstwo, student ten otrzymuje promocje na następny semestr z powodu stresu jaki musiał przeżyć.

The Devil Inside IMDb 4.2, 83 min, 2012, 18+ – dostępny lektor

Isabell stara się pomóc matce, która została opętana przez demony. 

Samson And Delilah IMDb 6.8, 127 min, 1949, 13+ – brak tłumaczenia

Tysiąc lat przed naszą erą, Palestyną rządzą Filistynii. Żydowski rewolucjonista, Samson, pragnie ożenić się z Semadar, filistynką. Nie wie jednak, że jej siostra Dalila się w nim kocha. Podczas wesela dochodzi do bójki w której Semandar ginie. Samson zaś wspiera powstania żydowskie. Dalila szybko zajmuje miejsce Semadar, pragnąc dowiedzieć się skąd Samson czerpie swoją siłę…

Hancock IMDb 6.4, 92 min, 2008, 13+ – dostępny lektor oraz napisy

Ray, specjalista od PR, w dowód wdzięczności za uratowanie życia przez Hancocka, postanawia odbudować jego reputację. 

Ordinary People IMDb 7.8, 124 min, 1980, 18+ – brak tłumaczenia

Kiedy młody chłopak, nie mogąc poradzić sobie z tragiczną śmiercią starszego brata, próbuje popełnić samobójstwo, ojciec namawia go na leczenie u psychiatry.

Against the Ropes IMDb 5.3, 110 min, 2004, 13+ – dostępne napisy

Podczas ulicznej bójki Jakie Kellen dostrzega Luthera Shawa. Kobieta zostaje jego menedżerką i postanawia uczynić z niego mistrza boksu.

 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Amazon Prime Video – Nowości (01-07. 04. 2017) Część 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...