Amazon Prime Video przedłuża promocję cenową na abonament jeszcze o kilka miesięcy

Facebooktwitter

amazon-prime-video-ekran-glowny-03-01-2016-1
Usługa Amazon Prime Video wystartowała globalnie, w tym w Polsce i w ponad 200 krajach w grudniu 2016r.

Do tego czasu usługa Amazon Prime Video była dostępna tylko w USA, UK, Niemczech i Japonii. Amazon zaoferował od razu obniżkę podstawowej ceny za abonament Prime Video do poziomu 2,99 EUR przez pierwsze pół roku. Później cena miała wzrosnąć do 5,99 EUR.

Pierwotnie okres promocyjny dla klientów, którzy zaczęli korzystać z usługi przed 1 lipca 2017r. został przedłużony do końca roku 2017r., a teraz Amazon przedłużył ten czas do końca marca 2018r., czyli podwyższona opłata 5,99 EUR ma obowiązywać dopiero od kwietnia 2018r. Obecni klienci zobaczą na swoim koncie podobny komunikat:

amazon-prime-video-nizszy-abonament-do-04.2018-ustawienia

Każdy klient w każdym momencie może zrezygnować z kontynuacji usługi i ją anulować klikając na „End Your Prime Video Membership” w konfiguracji konta Prime Video.

Usługa Prime Video zapewnia podobnie jak i konkurencyjne usługi SVOD Netflix czy Showmax darmowe testowanie usługi, które trwa 7 dni.

amazon-prime-video-ceny-01-2018-1

Interfejs usługi Prime Video dalej jest dostępny tylko w języku angielskim. Usługa oferuje wiele spolszczonych filmów i seriali, jednak nie tak dużo jak Netflix czy ShowMax. Podobnie jak Netflix, Prime Video oferuje nagrania w jakości UHD/4K i HDR.

Informacje o ofercie Amazon Prime Video publikujemy na stronie https://www.nflix.pl/kategoria/amazon/.

Uwaga: Pojawiły się w internecie niepotwierdzone informacje, iż usługa Prime Video zostanie spolonizowana i wystartuje oficjalnie w Polsce w 2018r.


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiera 4. sezonu serialu „Brooklyn Nine-Nine / Brooklyn 9-9” (2013)

Premiery w ofercie Netflix Polska (03.01.2018)


 

KOMENTARZE:

5 komentarzy do “Amazon Prime Video przedłuża promocję cenową na abonament jeszcze o kilka miesięcy

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner