Ascension (2014) / Netflix Polska

Facebooktwitter

W 1963 roku rząd USA wysyła statek kosmiczny z misją zaludnienia nowego świata. Na jego pokładzie znajduje się kilkaset osób. Po 50 latach trwania lotu, w tajemniczych okolicznościach zostaje zamordowana młoda kobieta. Zdarzenie to komplikuje sytuację całej społeczności, która żyje na statku wg dość surowych praw i zasad moralnych. Pojawiają się wątpliwości dotyczące celu samej wyprawy. Każdy odcinek odsłania, nowe i intrygujące fakty, które są dość trudne do zaakceptowania przez szefostwo misji.

“… Ascension – amerykański miniserial telewizyjny z elementami science fiction, wyprodukowany przez Debmar-Mercury oraz NBCUniversal Television Distribution. Twórcą serialu jest Philip Levens. Początkowo premierę serialu zaplanowano na 24 listopada 2014 roku, ale ostatecznie przesunięto na 15 grudnia 2014 roku.
11 marca 2015 roku, stacja SyFy ogłosiła nie kontynuowanie miniserialu. …”

W rolach głównych występują:

 • Brian Van Holt jako William Denninger, kapitan statku, mąż Viondry.
 • Tricia Helfer jako Viondra Denninger
 • Brandon P. Bell jako Oren Gault
 • Andrea Roth jako Juliet Bryce, lekarz
 • Tiffany Lonsdale jako Emily Vanderhaus
 • Ryan Robbins jako Duke Vanderhaus
 • Jacqueline Byers jako Nora Bryce
 • P.J. Boudousqué jako James Toback
 • Gil Bellows jako Harris Enzmann

Pierwszy sezon składa się z 6 odcinków.

KOMENTARZE:

4 komentarze do “Ascension (2014) / Netflix Polska

 • 15.04.2016 o 14:27
  Bezpośredni odnośnik

  Dział polecamy chyba nie jest od dłuższego czasu u użyciu, a szkoda. Warto tu umieszczać opinie użytkowników na temat tego, co warto obejrzeć na Netflixie, szczególnie jeśli chodzi o nowości. Na początek odradzam zwolennikom literatury S. Kinga Bag of Bones. Naprawdę nie ma sensu tracić na tę produkcję. Chyba, że ktoś wszystko tego autora musi obejrzeć

  • Janek
   15.04.2016 o 14:34
   Bezpośredni odnośnik

   Tak, to prawda. Większość czasu idzie na bieżące sprawy z Netflixem 🙁 Niedługo wrócimy do pisania krótkich “recenzji” dot. dobrych tytułów. Zaproponujemy też naszym czytelnikom większe zaangażowanie w serwis Nflix.pl i każdy będzie mógł coś od siebie napisać. Technicznie parę spraw musi się spiąć by można było zarejestrować się w serwisie i mieć dostęp do edytora treści.

   • 15.04.2016 o 14:48
    Bezpośredni odnośnik

    Moim zdaniem edytor to podstawa, w końcu każdy popełnia tzw. literówki

 • 11.05.2016 o 18:41
  Bezpośredni odnośnik

  W dziale polecamy nadal posucha.szkoda, bo np. ja jak do tej pory nie byłam fanką seriali, a tych nowych wstawianych na Netflixie jest dosyć dużo, a ja mam niewielką wiedzę na ten temat (poza wiadomo GRY O TRON I WIKINKÓW) co warto obejrzeć. Dexter mnie nudzi, Breaking Bed super ale już doszłam już do końca, Better Call Saul też ujdzie, czekam na kolejny sezon. Co innego warto obejrzeć z seriali ?Jakie polecacie? Nie wiem. W związku z tym ja polecam filmy dokumentalne, bo fabularne, prawie wszystkie( o ile nie wszystkie )warte obejrzenia już widziałam poza Netflixem, : dokumentalne są to TERRA, COWSPIRACY, dla tych których nie są obojętne losy naszej planety i w jakim kierunku zmierzamy, jeśli nie zmienimy naszego postępowania. Poruszające szczególnie COWSPIRACY, i naprawdę dające do zastanowienia się nad tym , w jaki sposób się odżywiamy i jaki to ma wpływ na naszą planetę i na cały ekosystem. Przerażający dokument, co innego o tym wiedzieć, a co innego zobaczyć wszystko, czarno na białym.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner