Czerwcowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości “Wiedźmin”, “Czarne Lustro”, “Tyler Rake 2” oraz “Nimona”

Facebooktwitter

Netflix filmy seriale

Otrzymaliśmy z Netflix Polska informacje dotyczące premier w ofercie na miesiąc czerwiec 2023. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami.

Początek lata na Netflix przyniesie wiele nowości oraz wyczekiwanych kontynuacji! Fani Geralta z Rivii znów będą mogli śledzić dalsze przygody bohaterów Kontynentu w trzecim sezonie Wiedźmina.

Netflix seriale

Po czterech latach z szóstym sezonem powraca również Czarne Lustro. Na miłośników filmów akcji czeka porządna dawka adrenaliny za sprawą powrotu elitarnego komandosa w Tyler Rake 2, z kolei młodsza widownia rozpocznie wakacje u boku Nimony.

Netflix seriale

Netflix filmy

Netflix

Czerwiec będzie też obfitował w wiele produkcji dokumentalnych ze znanymi postaciami na pierwszym planie – wśród nich Arnold, przedstawiający barwne życie i karierę Schwarzeneggera, oraz druga część serialu Break Point z udziałem Igi Świątek.

Netflix filmy

Netflix seriale

Na szczególną uwagę zasługuje również dokument Jesteśmy idealni, pokazujący kulisy castingu do filmu Fanfik i przybliżający sylwetki osób, które starały się o rolę Tośka.

Netflix

 

Netflix filmy

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner