HBO GO Polska – debiut zaległych premier (25.09.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

Rings

Z kilkudniowym poślizgiem do oferty HBO GO Polska trafiły dwa nowe filmy.

Rings (2017) – horror – 18+ – polskie napisy i lektor – 97 min. Dostępne do: 06.09.2018

Julia (Matilda Lutz) jest młodą dziewczyną, która bardzo martwi się o swojego ukochanego. Holt (Alex Roe) jest niezdrowo zafascynowany tajemniczą kasetą wideo, którą swego czasu znalazł jego nauczyciel (Johnny Galecki). Miejska legenda głosi, że ludzie giną po jej obejrzeniu. Zdesperowana Julia postanawia zobaczyć nagranie za swojego chłopaka. Szybko przyjdzie jej tego żałować. Okazuje się, że informacja jest prawdziwa, a wideo zawiera mrożący krew w żyłach przekaz. Czy uda jej się wyjść cało z opresji?

Obraz w reżyserii utalentowanego hiszpańskiego twórcy F. Javiera Gutiérreza (obsypany nagrodami thriller Trzy dni) otwiera nowy rozdział mrożącej krew w żyłach serii horrorów o złowieszczej kasecie wideo.

W rolach głównych: Matilda Lutz, Vincent D’Onofrio, Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Alex Roe.


Marrakech express / Marrakesz (1989) – komedia przygodowa – 15+ – polskie napisy i lektor – 104 min. Dostępne do: 28.02.2019

Pochodząca z Hiszpanii Teresa (Cristina Marsillach) jest zdesperowana. Jej chłopak Rudy (Massimo Venturiello) przebywa w marokańskim areszcie w Marrakeszu i pilnie potrzebuje pomocy. Dziewczyna postanawia pojechać do Mediolanu, aby spotkać się z jego przyjaciółmi. Ponchia (Diego Abatantuono), Marco (Fabrizio Bentivoglio), Paolino (Giuseppe Cederna) oraz Cedro (Gigio Alberti), mimo że nie mają kontaktu z Rudym już od dłuższego czasu, postanawiają razem z Teresą jechać do Maroka, żeby wyciągnąć go z kłopotów.

W rolach głównych: Diego Abatantuono, Fabrizio Bentivoglio, Cristina Marsillach, Giuseppe Cederna, Gigio Alberti.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...