HBO GO Polska – dzisiejsza premiera (23.11.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

TajemniceKwiaciarniMordestwoNaWeselu

Do oferty HBO GO Polska został dzisiaj dodany jeden nowy film.

Flower Shop Mystery: Dearly Depotted / Tajemnice kwiaciarni: Morderstwo na weselu (2016) – komedia kryminalna – 12+ – polskie napisy i lektor – 80 min. Dostępne do: 31.10.2018

Abby Knight (Brooke Shields) jest piękną i niezwykle inteligentną byłą prawniczką, która otwiera kawiarnię w małym miasteczku New Chapel. Kobieta ma być świadkiem na ślubie swojej impulsywnej kuzynki Jillian (Dani Kind). Abby ma szczerą nadzieję, że tym razem panna młoda nie ucieknie sprzed ołtarza. Szczęśliwie ceremonia odbywa się bez żadnych niespodzianek. Niestety, sprawy się komplikują, kiedy Abby i Marco (Brennan Elliott) – przystojny właściciel baru i były prywatny detektyw – znajdują ciało niejakiego Jacka Sutcliffa, który wcześniej próbował zakłócić przyjęcie weselne.

Kolejna część kanadyjskiej serii o przygodach obdarzonej detektywistycznym talentem właścicielki kwiaciarni. Telewizyjna produkcja w reżyserii doświadczonego Bradleya Walsha (film TV Czarownice z Salem Falls, serial Piękna i bestia) podszyta jest tajemnicą i humorem.

W rolach głównych: Brooke Shields, Brennan Elliott, Kate Drummond, Celeste Desjardins, Beau Bridges.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...