HBO GO Polska – dzisiejsze premiery (28.05.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

Anthropoid

Dzisiaj do oferty HBO GO Polska dodane zostały dwie filmowe premiery.

Anthropoid / Operacja Anthropoid (2016) – wojenny – 18+ – polskie napisy i lektor – 115 min. Dostępne do: 26.11.2017

Grudzień 1941 roku. Czechosłowacki rząd emigracyjny w Londynie wydaje rozkaz zabicia oficera SS Reinharda Heydricha (Detlef Bothe), który nazywany jest katem Pragi. W tajną i niebezpieczną misję zostają wysłani cichociemni Jan Kubiš (Jamie Dornan) oraz Jozef Gabčik (Cillian Murphy), którzy nie mają jednak wystarczającego wsparcia. Z pomocą w czechosłowackiej stolicy przychodzi im charyzmatyczny szef lokalnego ruchu oporu – Ladislav Vaněk (Marcin Dorociński).

Wyróżniony aż 12 nominacjami do prestiżowych Czeskich Lwów film opowiada o przygotowaniach do zamachu na jednego z najbardziej prominentnych i bezwzględnych funkcjonariuszy III Rzeszy. Obraz jest czesko-francusko-brytyjską koprodukcją. Zdjęcia do niego zostały nakręcone w Pradze. Za reżyserię odpowiada nominowany do Oscara Sean Ellis (krótki metraż Cashback, Metro Manila).

W rolach głównych: Cillian Murphy, Jamie Dornan, Marcin Dorociński, Charlotte Le Bon.

The Family Fang / Rodzina Fangów (2015) – komedia – 12+ – polskie napisy i lektor – 102 min. Dostępne do: 30.04.2018

Annie (Nicole Kidman) i Baxter (Jason Bateman) są dziećmi kontrowersyjnej pary performerów. Oboje mają za złe rodzicom, że w dzieciństwie wielokrotnie wykorzystywali ich na potrzeby swojej sztuki. Obwiniają ich też o swoje problemy w dorosłym życiu. Pewnego dnia okazuje się, że starzejący się już artyści (Christopher Walken i Maryann Plunkett) zaginęli. Policja rozpoczyna poszukiwania. Baxter spodziewa się najgorszego. Annie natomiast podejrzewa, że jest to kolejny wygłup rodziców.

W rolach głównych: Nicole Kidman, Christopher Walken, Maryann Plunkett, Jason Bateman.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...