Król tygrysów | Oficjalny zwiastun nowego serialu od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix Polska udostępnił dziś oficjalny zwiastun nowego serialu Król tygrysów, który zadebiutuje w ofercie już 20 marca 2020r.

W przedziwnym światku właścicieli wielkich kotów nie brakuje szalonych ekscentryków i otoczonych prawdziwym kultem oryginałów. Jednak wszyscy oni bledną przy pewnym poligamiście, miłośniku broni palnej, muzyku country i właścicielu przydrożnego zoo w Oklahomie. Joe Exotic, bo o nim mowa, to facet, którego nie da się pomylić z nikim innym. I to nie tylko dlatego, że na głowie nosi charakterystyczną „płetwę”. Na pewno nie sposób odmówić mu charyzmy, jednak wybory, których dokonuje, są — delikatnie mówiąc — nie zawsze trafione. Joe i jego niewiarygodna ekipa, w której nie brakuje baronów narkotykowych, oszustów, a nawet sekciarzy, nie mogą żyć bez swoich groźnych bestii i zainteresowania, jakie wzbudzają złożone z nich menażerie. Sprawy przybierają jednak gorszy obrót, gdy Carole Baskin, działaczka na rzecz praw zwierząt i założycielka ostoi dla wielkich kotów, postanawia rzucić im wszystkim rękawicę. Rozkręca spiralę zaciekłej rywalizacji, która prowadzi do aresztowania Joego pod zarzutem przygotowań do zabójstwa na zlecenie i ujawnienia pokręconej intrygi, w której od dzikich zwierząt groźniejsi są jedynie ich właściciele.

Obejrzyj serial „Król tygrysów”. Już 20 marca. Tylko na Netflix.

 

Król tygrysów (2020) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Serial dokumentalny opowiadający o podziemnym świecie hodowców wielkich kotów, w którym spotkać można najbardziej ekscentrycznych ze wszystkich ekscentryków.

Gatunki: Dokumenty o prawdziwej zbrodni, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne, Dokumenty kryminalne
Kategorie: Prowokacyjny


Polecamy również

Kto tu jest winny? | Oficjalny zwiastun nowego filmu od Netflix Polska

Altered Carbon: Resleeved | Oficjalny zwiastun nowego filmu od Netflix Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner