Netflix: Eddy – Andre Holland w nowym serialu Netflix

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]


Netflix
ogłosił dzisiaj, że Andre Holland (High Flying Bird, Moonlight) zostanie członkiem obsady nowego serialu Eddy.

Eddy to debiut telewizyjny nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a.

Eddy to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netflix.

Andre Holland wcieli się w postać pianisty jazzowego ELLIOTA UDO – dawniej wschodzącej gwiazdy nowojorskiej sceny muzycznej, a obecnie współwłaściciela podupadającego klubu jazzowego w sercu Paryża, gdzie ukrywa się przed światem. Emocjonalnie niedojrzały mężczyzna trwa w burzliwym związku z wokalistką zespołu. Niespodziewanie w życiu Elliota pojawia się jego 15-letnia córka. Jej obecność sprawi, że będzie musiał nauczyć się stawiać czoła swoim słabościom i w końcu dorosnąć.

Holland niedawno zagrał główną rolę w filmie Stevena Soderbergha High Flying Bird. Pełnił również funkcję producenta wykonawczego produkcji z ramienia Harper Road Films.

Wśród producentów wykonawczych serialu znaleźli się m.in.

  • Damien Chazelle, który wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki,
  • Pięciokrotny laureat nagrody BAFTA, zwycięzca nagród Tony i Olivier Award, scenarzysta i autor scenariusza do 6 odcinków, Jack Thorne (Skarb Narodów, To właśnie Anglia, Cudowny Chłopak),
  • Sześciokrotny zwycięzca nagrody Grammy i autor piosenek wykonywanych przez serialowy zespół, Glen Ballard (Jagged Little Pill Alanis Morissette i Bad Michaela Jacksona)
  • oraz wyróżniony nagrodą Emmy producent Alan Poul (Sześć stóp pod ziemią, Newsroom, Opowieści z San Francisco), który odpowiedzialny będzie za reżyserię dwóch odcinków.
  • Współproducentem będzie także Andre Holland.

The Eddy to ośmioodcinkowy dramat muzyczny, do którego zdjęcia realizowane będą we Francji. W serialu pojawią się dialogi w językach: francuskim, angielskimi i arabskim.


The Eddy | serial, sezon 1 | można pobrać

Opis Netflix: Damien Chazelle, reżyser musicalu „La La Land”, prezentuje muzyczny serial dramatyczny o trapionym problemami klubie jazzowym w sercu wielokulturowego Paryża.

Gatunki: Francuskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.04.2019)

Premiery w ofercie Netflix Polska (03.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...