Netflix: Eddy – Andre Holland w nowym serialu Netflix

Facebooktwitter


Netflix
ogłosił dzisiaj, że Andre Holland (High Flying Bird, Moonlight) zostanie członkiem obsady nowego serialu Eddy.

Eddy to debiut telewizyjny nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a.

Eddy to dramat muzyczny osadzony w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża. Jego akcja toczyć się będzie wokół jednego z paryskich klubów. To opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. Kręcony w Paryżu ośmioodcinkowy serial produkcji Endeavor Content będzie dostępny wyłącznie na Netflix.

Andre Holland wcieli się w postać pianisty jazzowego ELLIOTA UDO – dawniej wschodzącej gwiazdy nowojorskiej sceny muzycznej, a obecnie współwłaściciela podupadającego klubu jazzowego w sercu Paryża, gdzie ukrywa się przed światem. Emocjonalnie niedojrzały mężczyzna trwa w burzliwym związku z wokalistką zespołu. Niespodziewanie w życiu Elliota pojawia się jego 15-letnia córka. Jej obecność sprawi, że będzie musiał nauczyć się stawiać czoła swoim słabościom i w końcu dorosnąć.

Holland niedawno zagrał główną rolę w filmie Stevena Soderbergha High Flying Bird. Pełnił również funkcję producenta wykonawczego produkcji z ramienia Harper Road Films.

Wśród producentów wykonawczych serialu znaleźli się m.in.

  • Damien Chazelle, który wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki,
  • Pięciokrotny laureat nagrody BAFTA, zwycięzca nagród Tony i Olivier Award, scenarzysta i autor scenariusza do 6 odcinków, Jack Thorne (Skarb Narodów, To właśnie Anglia, Cudowny Chłopak),
  • Sześciokrotny zwycięzca nagrody Grammy i autor piosenek wykonywanych przez serialowy zespół, Glen Ballard (Jagged Little Pill Alanis Morissette i Bad Michaela Jacksona)
  • oraz wyróżniony nagrodą Emmy producent Alan Poul (Sześć stóp pod ziemią, Newsroom, Opowieści z San Francisco), który odpowiedzialny będzie za reżyserię dwóch odcinków.
  • Współproducentem będzie także Andre Holland.

The Eddy to ośmioodcinkowy dramat muzyczny, do którego zdjęcia realizowane będą we Francji. W serialu pojawią się dialogi w językach: francuskim, angielskimi i arabskim.


The Eddy | serial, sezon 1 | można pobrać

Opis Netflix: Damien Chazelle, reżyser musicalu „La La Land”, prezentuje muzyczny serial dramatyczny o trapionym problemami klubie jazzowym w sercu wielokulturowego Paryża.

Gatunki: Francuskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.04.2019)

Premiery w ofercie Netflix Polska (03.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...