Netflix – jutro globalna premiera serialu „VeggieTales in the House”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 5]

250px-VeggieTales_in_the_House_posterZgodnie z planem wydawniczym na marzec 2016r, jutro 25.03.2016 swoją globalną premierę będzie miał serial dla dzieci i młodzieży  VeggieTales in the House. Dostępne będą 3 sezony serialu.

Ciekawe, czy serial będzie od razu dostępny w polskiej wersji językowej? Czekamy do jutra rana. O godz. 8:00 wszystko się wyjaśni – po zmianie czasu w ten weekend i u nas wszystko wróci do normy i premiery będą dostępne od godz. 9:00 (dzięki za zwrócenie na to uwagi dla „Aha” ).

Więcej informacji o serialu dostępnych na stronie http://veggietales.com/veggietales-in-the-house/

Aktualizacja 25.03.2016 godz. 11:10: Serial nie jest jeszcze dostępny w Netflix Polska, choć pojawił się zgodnie z zapowiedzią np. w Netflix USA.

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Netflix – jutro globalna premiera serialu „VeggieTales in the House”

  1. O 8 rano. W USA była już zmiana czasu, a w Polsce dopiero w ten weekend będzie. Dlatego też Daredevil był o 8 naszego czasu. Za tydzień wszystko wróci do normy i premiery będą o 9.

  2. Któraś ze stron internetowych po rozmowach z Netfliksem informowała, że wszystkie pozycje „Netflix Original” miały być od premiery „Flaked” w polskiej wersji, trzymam kciuki aby jutro też tak było.

      • Pewnie nie ma tłumaczenia i w związku z tym premiery. Zgodnie z obietnicą, że wszystkie oryginalne premiery będą z tłumaczniami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...