Netflix ogłasza datę premiery serialu “Ratched”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix: RATCHED to trzymający w napięciu serial Ryana Murphy’ego i Iana Brennana o historii pielęgniarki Mildred Ratched

Inspiracją do powstania serialu RATCHED i postaci wykreowanej przez Evana Romansky’ego, była niezapomniana pielęgniarka o tym samym imieniu w filmie Lot nad kukułczym gniazdem. W serialu zagrali: Sarah Paulson (jako Mildred Ratched), Cynthia Nixon (jako Gwendolyn Briggs), Judy Davis (jako siostra Betsy Bucket), Sharon Stone (jako Lenore Osgood), Jon Jon Briones (jako doktor Richard Hanover), Finn Wittrock (jako Edmund Tolleson), Charlie Carver (jako Huck), Alice Englert (jako Dolly), Amanda Plummer (jako Louise), Corey Stoll (jako Charles Wainwright), Sophie Okonedo (jako Charlotte) i Vincent D’Onofrio (jako gubernator George Wilburn). Producentami wykonawczymi serialu są: Ryan Murphy, Ian Brennan, Sarah Paulson, Alexis Martin Woodall, Aleen Keshishian, Jacob Epstein, Jennifer Salt, Margaret Riley, Michael Douglas, Robert Mitas i Tim Minear.

Netflix seriale

W 1947 r. Mildred przyjeżdża do Północnej Kaliforni szukając zatrudnienia w szpitalu psychiatrycznym, w którym zaczęto prowadzić niepokojące eksperymenty na ludzkich umysłach. Kobieta rozpoczyna swoją przygodę jako oddana swoim obowiązkom pielęgniarka. Jednak w miarę infiltracji systemu opieki zdrowia i jego pracowników, u Mildred uzewnętrznia się od dawna tląca się w niej ciemność, ujawniająca, że człowiek nie rodzi się potworem, a staje się nim.

Netflix seriale

Premiera serialu już 18 września 2020r. na Netflix.

Netflix seriale


Polecamy również

Sierpień 2020 w HBO GO – nowe filmy i seriale, zdjęcia, zwiastuny oraz lista

PARK JURAJSKI: Obóz Kredowy – znamy datę premiery, mamy teaser oraz plakat nowego serialu animowanego Netflix

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner