Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie – 14 grudnia 2019

Facebooktwitter


Z oferty Netflix Polska zostało dziś usuniętych 12 filmów. Dwie polskie produkcje filmowe zostały przeznaczone do usunięcia z oferty w dniu 21 grudnia 2019r.

Filmy dziś usunięte

American Sniper / Snajper (2014)
film – 2g12m – 8,21/10 – polskie napisy i lektor

Strzelec marynarki, Chris Kyle, może się pochwalić wielką liczbą trafień w Iraku. Ale jego życie prywatne daje mu mniej powodów do pochwał.

At All Costs / Liczy się jedno (2016)
film – 1g21m – 6,11/10 – polskie napisy

Ten szokujący dokument opowiada o organizacji AAU, która miała promować w USA amatorską koszykówkę młodzieżową, ale zamiast tego doprowadziła do jej profesjonalizacji.

Constantine (2005)
film – 2g0m – 7,15/10 – polskie napisy i lektor

W tym thrillerze na motywach komiksu „Hellblazer” prywatny detektyw, który wierzy w siły nadprzyrodzone, bada rzekome samobójstwo.

Deep Blue Sea / Piekielna głębia (1999)
film – 1g44m – 6,66/10 – polskie napisy i lektor

Naukowcy prowadzą badania w poszukiwaniu leku na chorobę Alzheimera. Jednak przypadkiem tworzą groźniejszy niż wszystkie inne gatunek rekina.

Dirty Harry / Brudny Harry (1971)
film – 1g42m – 7,7/10 – polskie napisy i lektor

Szaleniec o przydomku „Skorpion” terroryzuje San Francisco. Twardy gliniarz Harry Callahan zrobi wszystko, by dorwać tego psychopatę.

Get Hard / Cienki Bolek (2015)
film – 1g40m – 6,58/10 – polskie napisy i lektor

Skazany na długą odsiadkę menedżer funduszu zatrudnia byłego gangstera, by przygotował go na najgorsze. Nie wie jednak, że jego mentor nigdy nie był w więzieniu.

House of Wax / Dom woskowych ciał (2005)
film – 1g52m – 5,98/10 – polskie napisy i lektor

Grupa przyjaciół udających się na uniwersytecki mecz futbolu pada ofiarą dwóch okrutnych braci rządzących opuszczonym miasteczkiem.

Mad Max: Beyond Thunderdome / Mad Max pod Kopułą Gromu (1985)
film – 1g46m – 7,01/10 – polskie napisy i lektor

Trzecia część trylogii science fiction. Tym razem Max zostaje uwikłany w wewnętrzne konflikty miasta Bartertown, rządzonego przez bezwzględną Ciotkę Entity.

The Emoji Movie / Emotki. Film (2017)
film dla dzieci i młodzieży – 1g26m – polskie napisy i dubbing

Tekstopolis, gdzie każda z emotek ma wyrażać tylko jedną emocję, Gene jest odmieńcem, bo potrafi wyrazić więcej. I właśnie dlatego próbuje stać się „normalny”.

The Man from U.N.C.L.E. / Kryptonim U.N.C.L.E. (2015)
film – 1g56m – 6,84/10 – polskie napisy i lektor

Zabawny film sensacyjny oparty na serialu z lat 60. — agent CIA podejmuje współpracę ze swoim rywalem z KGB, by zlikwidować międzynarodową organizację przestępczą.

The Mask / Maska (1994)
film – 1g41m – 6,91/10 – polskie napisy i lektor

Nieszczęśliwy pracownik banku znajduje starożytną maskę. Po jej założeniu zmienia się w zwariowanego dowcipnisia, którym kierują wyłącznie własne żądze.

The Perfect Storm / Gniew oceanu (2000)
film – 2g9m – 7,02/10 – polskie napisy i lektor

Zbliża się wielki sztorm, ale rybak, któremu ostatnio się nie wiedzie, ryzykuje wszystko dla imponującej zdobyczy przekraczającej możliwości jego łodzi.

Filmy dostępne w ofercie tylko do 20 grudnia 2019r.

Ancient Tale: When the Sun Was God / Stara Baśn. Kiedy słońce było bogiem (2003)
film – 1g42m – polska produkcja

Polska w IX wieku. Zakochany wojownik Ziemowit staje na czele powstania przeciw brutalnemu władcy, aby przywrócić pokój w swojej krainie.

W rolach głównych: Michał Żebrowski, Marina Aleksandrova, Malgorzata Foremniak

Gatunki: Filmy i seriale kostiumowe,Filmy na podstawie literatury,Akcja i przygoda,Przygodowe,Dramaty,Dramaty polityczne,Filmy i seriale historyczne,Dramaty historyczne,Filmy polskie,Polish Action & Adventure,Dramaty polskie
Kategorie: Brutalny,Emocjonujący

The Word / Obietnica (2015)
film dla dzieci i młodzieży – 1g32m – polska produkcja

Lila jest wściekła na swojego chłopaka, Janka, który ją zdradził. Jest gotowa dać mu jeszcze jedną szansę, ale najpierw musi on dotrzymać obietnicy.

W rolach głównych: Eliza Rycembel, Mateusz Wieclawek, Magdalena Popławska

Gatunki: Filmy kryminalne,Dramaty kryminalne,Dramaty,Filmy polskie,Thrillery polskie,Dramaty polskie,Thrillery,Thrillery kryminalne,Thrillery psychologiczne

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Netflix: Wiedźmin – Andrzej Sapkowski na planie serialu (wideo)

Amazon Prime Video Polska: Premiera 4. sezonu serialu „The Expanse” i „The Grand Tour”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner