Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (17.07.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w dniu dzisiejszym został usunięty z oferty Netflix Polska film „Paul Blart: Mall Cop 2 / Oficer Blart w Las Vegas” (2015).

Paul Blart: Mall Cop 2 / Oficer Blart w Las Vegas (2015) – film1g33m5,92/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Niezdarny ochroniarz Paul Blart jedzie do Las Vegas, próbując udaremnić kradzież bezcennej hotelowej kolekcji sztuki. Gafa goni gafę.

W rolach głównych: Kevin James, Raini Rodriguez, Neal McDonough
Gatunki: Akcja i przygoda, Komedie akcji, Hity kina akcji i przygody, Komedie, Zwariowane komedie, Komediowe hity kinowe
Reżyser: Andy Fickman


Do oferty trafiły dziś nowe sezony seriali:

netflix-West-Coast-Customs-nowe-odcinki4. sezon West Coast Customs (2011) – serial, sezon 1-4 – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Serial o ekipie firmy tuningowej West Coast Customs, która spełnia marzenia zamożnych fanów motoryzacji o najbardziej luksusowych i oszałamiających autach na świecie.

W rolach głównych: Ryan Friedlinghaus, Hunter Clancey
Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Filmy dokumentalne

Sezon 1: Serial o ekipie firmy tuningowej West Coast Customs, która spełnia marzenia zamożnych fanów motoryzacji o najbardziej luksusowych i oszałamiających autach na świecie.

Sezon 2: Ekipa West Coast Customs odrestaurowuje klasyczną Corvette dla will.i.ama, zmienia Cadillaca Escalade Marka Wahlberga w biuro na kółkach i dokonuje wielu innych cudów.

Sezon 3: Ryan między innymi pokazuje synowi, jak działa warsztat, łączy siły z Lucasfilm, aby stworzyć pojazd w stylu Dartha Vadera i współpracuje z Kid Rockiem w Nowym Orleanie.

Sezon 4: Ryan wraz z ekipą wyczarowują kolejne cuda, w tym auta inspirowane komiksami i nową odsłonę ukochanego Lamborghini Chrisa Browna.


netflix-skin-wars-12. sezon Skin Wars (2014) – serial, sezon 1-2 – 13+ – można pobrać – polskie napisy
Specjaliści od body paintingu ścierają się ze sobą w serii wymyślnych i kreatywnych potyczek. Zwycięzca zabierze do domu 100 000 dolarów.

W rolach głównych: Rebecca Romijn, RuPaul, Robin Slonina
Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1: Dziesięciu najlepszych body painterów udaje się do Hollywood, gdzie pomysłowe wyzwania zweryfikują ich umiejętność przekształcania ludzkiego ciała w dzieło sztuki.

Sezon 2: Ekipa utalentowanych body painterów zamienia ludzkie ciała w arcydzieła inspirowane między innymi motywami steampunku, cyrkiem czy instrumentami muzycznymi.

KOMENTARZE:

2 myśli nt. „Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (17.07.2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...