Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (19.01.2018)

Facebooktwitter

netflix-Van Helsing-bg-s2-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na styczeń 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe sezony seriali:

2. sezon Van Helsing (2016) – serial, sezon 1-2 – 7,81/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 5.9/10

Po trzech latach śpiączki Vanessa budzi się w świecie, którym zawładnęły wampiry. Wraz z grupą skleconą z innych ocalałych musi teraz walczyć o życie.

W rolach głównych: Kelly Overton, Jonathan Scarfe, Christopher Heyerdahl
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Neil LaBute

Sezon 1: Po trzech latach śpiączki Vanessa budzi się w świecie, którym zawładnęły wampiry. Wraz z grupą skleconą z innych ocalałych musi teraz walczyć o życie.Sezon 2: Zaskakujące odkrycia dotyczące przeszłości Vanessy skłaniają ją do zastanowienia się nad całym jej życiem, a walka o pokonanie potężnego Dmitriego nie słabnie.


Vanessa Van Helsing próbuje uratować swoich przyjaciół i krewnych, ale wychodzące na jaw tajemnice z jej mrocznej przeszłości każą jej wątpić, czy zdoła uratować siebie.


netflix-Grace i Frankie-bg-14. sezon Grace and Frankie / Grace i Frankie (2015) – serial, sezon 1-4 – 16+ – 8,43/10 UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.2/10

Bohaterki nominowanego do Emmy serialu nie przyjaźnią się, ale gdy mężowie opuszczają je, by zostać parą, układna Grace i ekscentryczna Frankie zbliżają się do siebie.

W rolach głównych: Jane Fonda, Lily Tomlin, Martin Sheen
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Marta Kauffman, Howard J. Morris

Za rolę w tym serialu komediowym Lily Tomlin była nominowana do trzech nagród Emmy i do Złotego Globu.

Sezon 1: Grace i Frankie, zaprzyjaźnione oponentki, od nowa uczą się wzajemnych relacji, gdy ich mężowie porzucają je z powodu męskiego romansu, który ich połączył.

Sezon 2: Grace i Frankie wiele razem przeszły i choć łączy je dość nietypowa więź, bezustannie działają sobie nawzajem na nerwy.

Sezon 3: Grace i Frankie starają się rozkręcić nowy interes, uporać się z rodzinnymi problemami, a przede wszystkim — pozostać przyjaciółkami.

Sezon 4: Grace i Frankie zaliczają wzloty i upadki w biznesie oraz sprawach rodzinnych i uczuciowych, mierząc się jednocześnie z wyzwaniami, jakie niesie starzenie się.


Czytaj również:

Premiery w ofercie Netflix Polska (19.01.2018)

Netflix Polska: Powrót do oferty seriali anime z serii „Gunslinger Girl” (18.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner