Netflix Polska: Druga zapowiedź [HD] serialu sci-fi „Nightflyers”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]


Netflix Polska zaprezentował dziś drugą zapowiedź [HD] serialu sci-fi „Nightflyers”.

Szczegóły dotyczące daty premiery serialu w ofercie Netflixa nie są jeszcze znane.

O serialu Nightflyers
Serial Nightflyers to trzymający w napięciu i wciągający thriller psychologiczny. Załoga złożona z różnej maści naukowców i odkrywców wchodzi na pokład supernowoczesnego statku i wyrusza na poszukiwania obcych form życia, które mogą być ostatnią nadzieją dla zagrożonej zagładą ludzkości. Jednak im dalej w nieznane, tym więcej tajemniczych i śmiertelnie groźnych wydarzeń zagraża życiu załogi i powodzeniu całego przedsięwzięcia. Na pokładzie statku panuje napięta atmosfera wynikająca z braku wzajemnego zaufania. Każdy stara się ustalić, kto — lub co — jest przyczyną nieustannych problemów. Czy członkowie załogi będą w stanie polegać na sobie na tyle, by ocalić przyszłość gatunku ludzkiego?

Serial oparty na opowiadaniu George’a R.R. Martina – autora Gry o Tron. W Polsce książka ukazała się pod tytułem Wędrowcy.

 

Gretchen Mol („Zakazane imperium”) wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken („The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala („Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike („EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet („Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson („Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith („Ostatni okręt”) jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O’Byrne („Za wszelką cenę”) jako Auggie.

Chcesz uratować wszystkich? Nie ufaj nikomu.

To nie wołanie o pomoc, a ostrzeżenie. Nie wsiadajcie na ten statek. Nie sprowadzajcie Nightflyera na Ziemię.

 

Nightflyers (2018) – serial – 16+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor

Serial oparty na opowiadaniu George’a R. R. Martina. Ośmiu naukowców i telepata wyruszają w trudną międzygwiezdną ekspedycję, aby nawiązać kontakt z obcą cywilizacją.

Gatunki: Seriale i programy, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (08.05.2018)

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (14.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...