Netflix Polska – dzisiejsza premiera (09.01.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

d599d4d2543bf4e9c0b7d0eb5ce97f4349862c06[1]Netflix Polska bez wcześniejszej zapowiedzi dodał do swojej oferty:

The Watcher (2016) – film – 1g29m – 13+ – polskie napisy
W tym opartym na faktach thrillerze młoda para kupuje swój wymarzony dom nieświadoma jego ponurej przeszłości i tego, że ktoś obserwuje ich każdy krok.

e68159c9145bfb0cb7ce3e35644a07b4f5a46f85[1]

KOMENTARZE:

13 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsza premiera (09.01.2017)

  • Oglądają te starocie, które zniknęły z Netflixa i trafiły na Amazon. W końcu niecałe 3 euro to jak za darmo. 😉

   • Ano masz racje.amazon de ilosc pozycji za 3 euro 18.833, netflix 2.145, usa amazon 30.096, netflix 5.141 :), a juz wkrotce wysyp u nas

   • Zobacz ile seriali i produkcji z polska wersją masz dostępnych w Amazonie włączając ich własne produkcje, odnieś to do Netflixa, a potem idź dalej odrabiać lekcje. Z czasem to może być ciekawa opcja, może jeszcze w tym roku, ale nie teraz.

   • dlaczego mam odrabiac lekcje? bo nie jestem glupi zeby obecnie placic za nic netflixowi? nic interesujacego mnie nie nie widze w najblizszym czasie a to co mialem obejrzec to obejrzalem wiecej luzu i mniej fanatyzmu nie kazdy jest fanem wszystkiego co netflix wrzuci

   • Igorek – teksty typu już „wkrótce wysyp u nas” w odniesieniu do startującego Amazona to tylko koncert życzeń, które kiedyś miałeś pewnie podobne w stosunku do Netflixa.
    Netflixowi nie płacisz za „nic” tylko za subskrypcję i dostęp do blisko 1300 pozycji filmowych więc nie spłycaj. Nikt nie każe ci płacić, oglądać wszystko co popadnie. Chcę – płacę, jeśli Amazon rozszerzy ofertę to też zapłacę, a hejtuj sobie gdzie indziej.

 1. Objerzyjcie sobie lepiej Dawno temu w Ameryce! To dopiero KINO. A nie tę szmirę! Po objerzeniu Ojca Chrzestnego (tak, tak do obejrzenia skłoniło mnie to że netflix 31 grudnia miał wycofać te filmy z oferty) postanowiłem że obejrzę inne filmy w podobnych klimatach. Ponad 3 godziny, ale co za opowieść! Muzyka, praca kamery, aktorstwo, historia, klimat! Jak obecne „popularne” kino ma się daleko od tego co było w tym filmie. Teraz kolej na Chłopców z Ferajny! Trzeba oglądać te „starocie” bo nie wiadomo jak długo będą na netflixie! 🙂

  • Jedni oglądają konkretne tytuły niczym „Kevina” 🙂 czy „Samych Swoich” po kilkanaście razy, a inni wolą oglądać nowe produkcje. Kwestia gustu.

   • Ale też są tacy którzy tych filmów nigdy wcześniej nie widzieli… Czy wszystko musi byc czarne albo białe czy dobre lub złe?

   • Nie musi być i nie jest. Nie zakładam, że wszystkie osoby, którym się noworoczny ruch Netflixa nie podobał to trolle, bo obraziłbym kogoś bezpodstawnie. Ale to właśnie trolle mają żer.

 2. Witam, skusiłam się na 1 m-c bezpłatny. Myślę dobre do podszlifowania ang przed egz, mówią po ang. napisy mogą być ang albo pol. Hmmm… 2 m-c mija bodajże w pon. 34 zł piechotą nie chodzi . Poza tym, moge zrezygnować , zrobić przerwę np… nie wiem może coś podpowiecie?

  Mati

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...