Netflix Polska – dzisiejsze premiery (21.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4]

Dzisiejszymi premierami w ofercie Netflix Polska są:

1. sezon serialu dokumentalnego Afghanistan: The Great Game (2012), który jest dostępny z polskimi napisami.
(Polityk i filmowiec Rory Stewart realizuje dokument na temat najnowszej historii Afganistanu, państwa spustoszonego obcymi inwazjami i wojną.)

1. sezon serialu dokumentalnego A Cook Abroad (2015) – polskie napisy
Szefowie kuchni opowiadają o przyjemności próbowania i tworzenia wspaniałych dań z całego świata na podstawie przepisów z Francji, Indii, Argentyny i innych państw.

film Prawnik z Lincolna (2011) – polski lektor i napisy
Prawnik Mick Haller bierze sprawę młodego playboya oskarżonego o brutalny gwałt i pobicie. Życiu Micka i jego najbliższych zaczyna zagrażać śmiertelne niebezpieczeństwo.

film Efekt Motyla (2004) – polski lektor i napisy
W tym thrillerze student Evan Treborn, którego dręczą tragiczne wspomnienia, odkrywa sposób na zmianę przeszłości. Czy to da mu szczęście?

film Step Up 4 Revolution (2012) – polski lektor i napisy
Marząca o karierze tancerki Emily zakochuje się w liderze lokalnej grupy tanecznej. Jej ojciec planuje tymczasem wyburzyć dzielnicę miasta, która jest domem dla tancerzy.

film Step Up 3D (2010) – polski lektor i napisy
Zbliżają się mistrzostwa. Moose, świeżo upieczony student nowojorskiej uczelni, pomaga ulicznym tancerzom zwerbować do grupy kolejnych utalentowanych hip-hopowców.

film Pół na pół (2011) – polskie napisy i lektor
Zdrowego dotychczas dwudziestolatka dopada wczesny kryzys wieku średniego, kiedy dowiaduje się, że ma raka i tylko — lub aż — 50% szans na przeżycie.

KOMENTARZE:

5 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (21.09.2016)

  1. Lecz jeszcze duuużo pracy przed Netflixem żeby osiągnąć przyzwoitą liczbę filmów i seriali.Nawet jeszcze to co jest nie jest w 100% przetłumaczone.A ilość horrorów to jakaś masakra w negatywnym tego słowa znaczeniu

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...