Netflix Polska – dzisiejsze premiery (15.10.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.8]

Zgodnie z planem wydawniczym na październik Netflix Polska dzisiaj swoją premierę ma:

GLITCH (2016) – 1 sezon – lektor oraz napisy
Szóstka mieszkańców miasta powraca zza grobu do świata żywych — i to w doskonałej formie. Policjant i lekarka muszą rozwikłać tę zagadkę.

Aktualizacja: Dodano 2 sezon serialu Terrace House: Boys and Girls in the City (2016) – napisy
Nowa grupa sześciu osób, kobiet i mężczyzn, rozpoczyna życie pod jednym dachem. Jedyne, co dostają, to bajkowy dom i samochód. Jak zawsze, program nie jest reżyserowany.

Ponadto dodano kilka niezapowiedzianych pozycji:

Being George Clooney (2016) – napisy
Poznaj aktorów z całego świata, którzy podkładają głos pod postacie grane przez George’a Clooneya w popularnych amerykańskich filmach.

Angry Birds (2013) – 2 sezony – bez dialogów
Red, Chuck i ich pozostali upierzeni przyjaciele przeżywają wiele przygód podczas pilnowania jaj w gnieździe przed nieznośnymi świniami.

Papieżyca Joanna (2009) – lektor oraz napisy
Angielka udająca mężczyznę zdobywa wykształcenie i sięga marzeniami coraz wyżej, aż zasiada na tronie Piotrowym.

Procent (2014) – napisy
Dwóch przedsiębiorczych łotrów szykuje przekręt w Miami, ale szybko wzbudzają zainteresowanie policji i szych miejscowego podziemia.

Killing Them Softly / Zabić, jak to łatwo powiedzieć (2012) – lektor oraz napisy
Podczas gry w pokera zostają skradzione grube pieniądze. Złodziei ma wytropić najlepszy w swoim fachu płatny zabójca.

Premonition / Przeczucie (2007) – lektor oraz napisy
Linda traci męża w wypadku samochodowym. Rozpacz nie trwa długo — następnego dnia kobieta budzi się u boku ukochanego, a dotychczasowe wydarzenia wydają się być snem.

Mr. Brooks (2007) – lektor oraz napisy
Pan Brooks wiedzie podwójne życie — jest kochającym mężem, a zarazem seryjnym zabójcą, który nie potrafi wygrać ze swoim alter ego. Na jego trop wpada nieugięta detektyw.

A Mighty Team (2016) – napisy
Kontuzja spowodowana napadem gniewu kończy karierę piłkarskiego gwiazdora, który po powrocie do rodzinnego miasteczka niechętnie zgadza się szkolić lokalną młodzież.

The Devil’s Double / Sobowtór diabła (2011) – lektor oraz napisy
Porucznik Yahia zostaje zmuszony do przyjęcia roli sobowtóra starszego syna Saddama Husajna — zdemoralizowanego Udaya Husajna.

The Fighter (2010) – lektor oraz napisy
Po serii porażek, dzięki pomocy swojego trenera i przyrodniego brata — utalentowanego pięściarza — bokser ponownie odkrywa w sobie wolę walki.

U Turn (2016) – napisy
Reporterka musi wyjaśnić sprawę dziwnego morderstwa, ponieważ przez konflikt z młodym policjantem stała się główną podejrzaną.

The Paperboy / Pokusa (2012) – lektor oraz napisy
Tajemnicza kobieta twierdzi, że pewien osadzony jest niewinny — dwóch braci postanawia przyjrzeć się tej sprawie. Rozpoczyna się gra pełna fałszu i oszustwa.

Chapo: el escape del siglo (2016) – napisy
Dramat oparty na faktach. Historia spektakularnej ucieczki z więzienia meksykańskiego barona narkotykowego, Joaquina Guzmana Loery znanego jako El Chapo.

Brooklyn’s Finest / Gliniarze z Brooklynu (2009) – lektor oraz napisy
Trzymający w napięciu thriller. Trzej gliniarze spotykają się w miejscu zbrodni — tej nocy czeka ich życiowa próba.

Crash / Miasto Gniewu (2004) – lektor oraz napisy
Drogi nieznanych sobie mieszkańców Miasta Aniołów niespodziewanie krzyżują się w ciągu 36 godzin — rozpoczyna się niebezpieczna gra.

All Good Things / Wszystko, co dobre (2010) – lektor oraz napisy
Dziedzic bogatej rodziny wbrew woli ojca pobiera się z Katie, dziewczyna z niższych sfer. Pewnego dnia znika ona bez śladu, a głównym podejrzanym jest mąż.

The Art of Organized Noize (2016) – napisy
Ten dokument opowiada historię Organized Noize — wpływowej ekipy produkcyjnej stojącej za hitami grup Outcast, Goodie Mob, TLC i innych.

Haywire / Ścigana (2011) – lektor oraz napisy
Podczas misji w Dublinie Mallory wpada w pułapkę, która została zastawiona przez jej przełożonych. Od teraz tajnej agentce przyświeca jeden cel — zemsta.

Korengal (2014) – napisy
Ta kontynuacja nominowanego do Oscara dokumentu „Wojna Restrepo” koncentruje się na doświadczeniu wojny i jego wpływie na tych, którzy trafili na linię frontu.

Randka w Ciemno (2015) – napisy
Ona kocha grę na pianine, on uwielbia ciszę i tworzenie łamigłówek. Może nie sa najlepszymi sąsiadami, ale i tak postanawiają się ze sobą umówić.

KOMENTARZE:

25 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (15.10.2016)

  • Tak może być. Wprawdzie na czacie ok 16:00 zapewniono mnie, że będzie „później” ale na pewno jeszcze dziś. Nie robie sobie nadziei – mam wrażenie, że konsultant jedynie może sprawdzić czy S04 był w kalendarzu premier. A skoro jest to musi być „później”.

   • Niestety nadal nie ma, a czekaliśmy z żoną na nowy sezon..

   • Także z żoną czekaliśmy na nowy sezon. Niestety nadal go nie ma i jak sądzę nie bedzie. Netflix Customer Support na Twitterze zignorował pytanie o tą premierę choć zwykle szybko odpowiadają.

   • No więc dziś czat już mówi, że nic nie wie na temat premiery S04 Elementary 🙁

   • Tymczasem ja uzyskałem taką odpowiedź „Informacja rzeczywiście była prawdziwa,ale mamy pewne opóźnienia,prosimy uzbroić się w cierpliwość”
    Ale widać że dużo zgłoszeń w tej sprawie mają,bo napisali że cieszą się że tak duże zainteresowanie wzbudził ten serial:)

   • ciekawe kiedy w takim razie dodadzą 🙁 to już tej całej rozpiski premier nie można brać za pewnik 🙁
    designated supervisor tez miał być w końcówce września a teraz są słychy ze 6 listopada ??

    poza tym mają jeszcze troche serii do dodania jeśli chodzi o polskie audio np master of sex czy the lizzie borden chronicles, czy tez dropd dead diva, archer, rick and morty

   • Rick i Morty ma przecież dubbing,jedynie 2 sezon by się przydał,no chyba że walczysz o leśnego dziadka 😀

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...