Netflix Polska – dzisiejsze premiery Aktualizacja 2 (19.12.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

fd509542ba255d19e26b1e91b86ad5e46aefd132[1]Bez wcześniejszej zapowiedzi na Netflix Polska dziś premierę mają:

Naked Among Wolves (2015) – film – 1g41m – 16+ – polskie napisy i lektor
Więźniowie obozu koncentracyjnego starają się za wszelką cenę chronić przemycone tam dziecko. Wkrótce na trop konspiracji wpadają nazistowscy strażnicy.
The Undertaker (2013) – serial, sezon 1-4 – 13+ – polskie napisy i lektor
Były detektyw przejmuje dom pogrzebowy po swoim ojcu. Bliski kontakt ze śmiercią wzbudza u niego chęć powrotu do pracy śledczego.

O godzinie 12 Netflix Polska dodał dużą porcję niezapowiedzianych nowości do oferty:

Skarb – Przygoda w Panamie (2011) – film – 13+ – polskie napisy i lektor

Poszukiwacz legendarnego skarbu wpada na jego trop, lecz dostaje zawału serca. Lekarka zawiadamia jego córkę. Mimo że Johanna nie utrzymywała z ojcem kontaktów, decyduje się mu pomóc.

Ocalić Titanica (2012) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Ten fabularyzowany dokument przedstawia ostatnie godziny Titanica – woda nieubłaganie zalewa pokłady, na których w pocie czoła pracują robotnicy i inżynierowie.

Charlotte Link – Obcy Gość (2007) – 1 sezon – polskie napisy i lektor

Pałający żądzą zemsty mężczyzna nawiązuje kontakt z byłą pracownicą opieki społecznej, która jest pogrążona w żałobie po śmierci męża.

W Dolinie Dzikich Róż (2007) – 1 sezon – polskie napisy i lektor

Romantyczny serial o czasach osadnictwa na zachodzie Kanady opowiadający o silnych kobietach, które mimo trudności odnajdują miłość i dbają o ciepło domowego ogniska.

Barbara Wood (2009) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

W przeszłości Abby straciła podczas porodu dziecko. Dziennikarka Nina twierdzi, że niemowlę nie zmarło, lecz zostało sprzedane handlarzom dzieci. Abby postanawia poznać prawdę.

Inga Lindström (2013) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Antologia, w której idylliczne krajobrazy Szwecji stają się tłem perypetii młodych kochanków, nieszczęśliwie zakochanych i osób szukających drugiej szansy.

Spojrzeć w Otchłań – opowieść o życiu i śmierci (2011) – 16+ – polskie napisy i lektor

Autor tego wciągającego dokumentu analizuje sprawę potrójnego morderstwa w Teksasie, gdzie rozmawia m.in. z parą zabójców, rodzinami ofiar i innymi osobami.

Aleksander Wielki (2014) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Ten dwuczęściowy serial opowiada o fascynującym życiu i legendach krążących wokół postaci Aleksandra Macedońskiego, władcy Macedonii z IV w. p.n.e.

Kuba Rozpruwacz (2011) – 16+ – polskie napisy i lektor

Korzystając ze współczesnych technik, emerytowany detektyw próbuje ustalić tożsamość Kuby Rozpruwacza i odkrywa szereg wstrząsających wskazówek.

Darwin – Kapelan Diabła? (2008) – 13+ – polskie napisy i lektor

Film opowiada o życiu, pracy i wierze Karola Darwina, którego rewolucyjne ustalenia naukowe były tak kontrowersyjne, że nawet dziś budzą gorące dyskusje. 

Katastrofa Tunguska (2008) – 7+ – polskie napisy i lektor

Wybitni naukowcy przybliżają szczegóły najpotężniejszej eksplozji w historii ludzkości, która w 1908 r. zrównała z ziemią tysiące hektarów syberyjskiej tajgi.

Zagadka Szekspira (2011) – 13+ – polskie napisy i lektor

Twórcy tego dokumentu badają hipotezę o rzekomym sfingowaniu własnego morderstwa przez pisarza Christophera Marlowe’a, który następnie miał tworzyć jako William Szekspir.

Iwan Groźny (2014) – 13+ – polskie napisy i lektor

Ten dokument przybliża sylwetkę XVI- wiecznego władcy Rosji, cara Ivana IV Groźnego, którego bezwzględności i wizjonerstwu kraj zawdzięczał swoją potęgę.

Córka Stalina (2015) – 13+ – polskie napisy i lektor

Z rozmów i fotografii wyłania się historia córki Józefa Stalina, Swietłany, która uciekła na Zachód w kulminacyjnym momencie zimnej wojny.

Kobiety, Które zmieniły świat (2013) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Przyjrzyj się z bliska życiu i spuściźnie najbardziej wpływowych kobiet w historii świata, w tym Kleopatry, Elżbiety I i Katarzyny Wielkiej.

Tajemnice III Rzeszy (2012) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Zapomniane, ukryte, nigdy niepoznane – ten niesamowity serial dokumentalny odsłania przed nami największe tajemnice nazistowskiego reżimu.

Krótka historia nuklearnego obłędu (2014) – 13+ – polskie napisy i lektor

Ten dokument jest poświęcony błędom, zagubionym bombom, niezapowiedzianym decyzjom i niebezpiecznym zastosowaniom broni nuklearnej po II wojnie światowej.

Naziści w służbie CIA (2012) – 7+ – polskie napisy i lektor

Dowiedz się, jak CIA werbowała byłych nazistów i włoskich faszystów do walki z komunizmem podczas zimnej wojny.

Ostatnie Tajemnice III Rzeszy (2011) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

W tym serialu dokumentalnym naoczni świadkowie wydarzeń oraz współcześni eksperci ujawniają sekrety funkcjonowania nazistowskiego reżimu.

Biblijne Tajemnice (2014) – 1 sezon – 7+ – polskie napisy i lektor

W tej serii śledzimy poczynania podróżników i ekspertów szukających dowodów takich biblijnych wydarzeń, jak rozstąpienie wód Morza Czerwonego czy budowa Wieży Babel.

Rosamunde Pilcher (2014) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Antologia na podstawie powieści Rosamunde Pilcher, opowiadająca o zagmatwanych historiach miłosnych rozgrywających się na angielskiej wsi.

O godzinie 20 dodano kolejne pozycje:

Pierwsza Wojna Światowa (2012) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Dokładnie odrestaurowane i przekonwertowane na wersję kolorową filmy archiwalne i rekonstrukcje zdarzeń oferują nowe spojrzenie na I wojnę światową i jej konsekwencje.

The Bridge (2015) – 3 sezony – 16+ – polskie napisy i lektor

Na moście między Danią i Szwecją zostają znalezione zwłoki. Aby znaleźć zabójcę, para śledczych z obu krajów musi nawiązać współpracę. 

Busting in the Berlin Wall (2009) – 1 sezon – 7+ – polskie napisy i lektor

Dokument opowiada o najśmielszych i najbardziej spektakularnych ucieczkach zza Muru Berlińskiego, podczas których każdy nieostrożny ruch mógł oznaczać śmierć.

Tajne Stowarzyszenia (2014) – 1 sezon – 7+ – polskie napisy i lektor

Poznaj sekrety masonów, różokrzyżowców, templariuszy i innych tajemniczych stowarzyszeń, które od wieków walczą o władzę nad światem.

Zbrodniarze w białych fartuchach (2010) – 16+ – polskie napisy i lektor

Przerażająca opowieść o eksperymentach na ludziach dokonywanych podczas wojen, w tym w trakcie zimnowojennego wyścigu zbrojeń.

ab65c6892c1cfe77f5a95aa8c5f49f31abdc824f[1]   

 

KOMENTARZE:

24 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery Aktualizacja 2 (19.12.2016)

  1. Napiszcie do NFa informację, że Van Helsing odcinek 2 posiada złe audio PL dostępne. Ani wersja 2.0 ani 5.1 nie pasują do obrazu. Niech dopasują poprawne audio. Kpina, że tego nikt nie sprawdza …

    • Trzeba zgłaszać przez formularz, bądź jak oglądasz w przeglądarce to klikasz „?” , wtedy jest szansa że szybciej coś z tym zrobią.

      • O filmach K serialach wytwórnia nbcuniversal można sobie zapomnieć bo grupa TVN podpisała umowę na wyłączność….

  2. heh własnie wszedłem żeby to samo tutaj napisać oglądam sobie wczoraj a tu takie coś no dziwne że nikt tego nie zweryfikował reszta odc juz bez problemów

  3. Bridge to fantastyczny serial. Czekamy na więcej seriali skandynawskich m.in. the killing (ale ten oryginalny, duński). Brawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...