Netflix Polska – dzisiejsze premiery Aktualizacja 2 (19.12.2016)

Facebooktwitter

fd509542ba255d19e26b1e91b86ad5e46aefd132[1]Bez wcześniejszej zapowiedzi na Netflix Polska dziś premierę mają:

Naked Among Wolves (2015) – film – 1g41m – 16+ – polskie napisy i lektor
Więźniowie obozu koncentracyjnego starają się za wszelką cenę chronić przemycone tam dziecko. Wkrótce na trop konspiracji wpadają nazistowscy strażnicy.
The Undertaker (2013) – serial, sezon 1-4 – 13+ – polskie napisy i lektor
Były detektyw przejmuje dom pogrzebowy po swoim ojcu. Bliski kontakt ze śmiercią wzbudza u niego chęć powrotu do pracy śledczego.

O godzinie 12 Netflix Polska dodał dużą porcję niezapowiedzianych nowości do oferty:

Skarb – Przygoda w Panamie (2011) – film – 13+ – polskie napisy i lektor

Poszukiwacz legendarnego skarbu wpada na jego trop, lecz dostaje zawału serca. Lekarka zawiadamia jego córkę. Mimo że Johanna nie utrzymywała z ojcem kontaktów, decyduje się mu pomóc.

Ocalić Titanica (2012) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Ten fabularyzowany dokument przedstawia ostatnie godziny Titanica – woda nieubłaganie zalewa pokłady, na których w pocie czoła pracują robotnicy i inżynierowie.

Charlotte Link – Obcy Gość (2007) – 1 sezon – polskie napisy i lektor

Pałający żądzą zemsty mężczyzna nawiązuje kontakt z byłą pracownicą opieki społecznej, która jest pogrążona w żałobie po śmierci męża.

W Dolinie Dzikich Róż (2007) – 1 sezon – polskie napisy i lektor

Romantyczny serial o czasach osadnictwa na zachodzie Kanady opowiadający o silnych kobietach, które mimo trudności odnajdują miłość i dbają o ciepło domowego ogniska.

Barbara Wood (2009) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

W przeszłości Abby straciła podczas porodu dziecko. Dziennikarka Nina twierdzi, że niemowlę nie zmarło, lecz zostało sprzedane handlarzom dzieci. Abby postanawia poznać prawdę.

Inga Lindström (2013) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Antologia, w której idylliczne krajobrazy Szwecji stają się tłem perypetii młodych kochanków, nieszczęśliwie zakochanych i osób szukających drugiej szansy.

Spojrzeć w Otchłań – opowieść o życiu i śmierci (2011) – 16+ – polskie napisy i lektor

Autor tego wciągającego dokumentu analizuje sprawę potrójnego morderstwa w Teksasie, gdzie rozmawia m.in. z parą zabójców, rodzinami ofiar i innymi osobami.

Aleksander Wielki (2014) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Ten dwuczęściowy serial opowiada o fascynującym życiu i legendach krążących wokół postaci Aleksandra Macedońskiego, władcy Macedonii z IV w. p.n.e.

Kuba Rozpruwacz (2011) – 16+ – polskie napisy i lektor

Korzystając ze współczesnych technik, emerytowany detektyw próbuje ustalić tożsamość Kuby Rozpruwacza i odkrywa szereg wstrząsających wskazówek.

Darwin – Kapelan Diabła? (2008) – 13+ – polskie napisy i lektor

Film opowiada o życiu, pracy i wierze Karola Darwina, którego rewolucyjne ustalenia naukowe były tak kontrowersyjne, że nawet dziś budzą gorące dyskusje. 

Katastrofa Tunguska (2008) – 7+ – polskie napisy i lektor

Wybitni naukowcy przybliżają szczegóły najpotężniejszej eksplozji w historii ludzkości, która w 1908 r. zrównała z ziemią tysiące hektarów syberyjskiej tajgi.

Zagadka Szekspira (2011) – 13+ – polskie napisy i lektor

Twórcy tego dokumentu badają hipotezę o rzekomym sfingowaniu własnego morderstwa przez pisarza Christophera Marlowe’a, który następnie miał tworzyć jako William Szekspir.

Iwan Groźny (2014) – 13+ – polskie napisy i lektor

Ten dokument przybliża sylwetkę XVI- wiecznego władcy Rosji, cara Ivana IV Groźnego, którego bezwzględności i wizjonerstwu kraj zawdzięczał swoją potęgę.

Córka Stalina (2015) – 13+ – polskie napisy i lektor

Z rozmów i fotografii wyłania się historia córki Józefa Stalina, Swietłany, która uciekła na Zachód w kulminacyjnym momencie zimnej wojny.

Kobiety, Które zmieniły świat (2013) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Przyjrzyj się z bliska życiu i spuściźnie najbardziej wpływowych kobiet w historii świata, w tym Kleopatry, Elżbiety I i Katarzyny Wielkiej.

Tajemnice III Rzeszy (2012) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Zapomniane, ukryte, nigdy niepoznane – ten niesamowity serial dokumentalny odsłania przed nami największe tajemnice nazistowskiego reżimu.

Krótka historia nuklearnego obłędu (2014) – 13+ – polskie napisy i lektor

Ten dokument jest poświęcony błędom, zagubionym bombom, niezapowiedzianym decyzjom i niebezpiecznym zastosowaniom broni nuklearnej po II wojnie światowej.

Naziści w służbie CIA (2012) – 7+ – polskie napisy i lektor

Dowiedz się, jak CIA werbowała byłych nazistów i włoskich faszystów do walki z komunizmem podczas zimnej wojny.

Ostatnie Tajemnice III Rzeszy (2011) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

W tym serialu dokumentalnym naoczni świadkowie wydarzeń oraz współcześni eksperci ujawniają sekrety funkcjonowania nazistowskiego reżimu.

Biblijne Tajemnice (2014) – 1 sezon – 7+ – polskie napisy i lektor

W tej serii śledzimy poczynania podróżników i ekspertów szukających dowodów takich biblijnych wydarzeń, jak rozstąpienie wód Morza Czerwonego czy budowa Wieży Babel.

Rosamunde Pilcher (2014) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Antologia na podstawie powieści Rosamunde Pilcher, opowiadająca o zagmatwanych historiach miłosnych rozgrywających się na angielskiej wsi.

O godzinie 20 dodano kolejne pozycje:

Pierwsza Wojna Światowa (2012) – 1 sezon – 13+ – polskie napisy i lektor

Dokładnie odrestaurowane i przekonwertowane na wersję kolorową filmy archiwalne i rekonstrukcje zdarzeń oferują nowe spojrzenie na I wojnę światową i jej konsekwencje.

The Bridge (2015) – 3 sezony – 16+ – polskie napisy i lektor

Na moście między Danią i Szwecją zostają znalezione zwłoki. Aby znaleźć zabójcę, para śledczych z obu krajów musi nawiązać współpracę. 

Busting in the Berlin Wall (2009) – 1 sezon – 7+ – polskie napisy i lektor

Dokument opowiada o najśmielszych i najbardziej spektakularnych ucieczkach zza Muru Berlińskiego, podczas których każdy nieostrożny ruch mógł oznaczać śmierć.

Tajne Stowarzyszenia (2014) – 1 sezon – 7+ – polskie napisy i lektor

Poznaj sekrety masonów, różokrzyżowców, templariuszy i innych tajemniczych stowarzyszeń, które od wieków walczą o władzę nad światem.

Zbrodniarze w białych fartuchach (2010) – 16+ – polskie napisy i lektor

Przerażająca opowieść o eksperymentach na ludziach dokonywanych podczas wojen, w tym w trakcie zimnowojennego wyścigu zbrojeń.

ab65c6892c1cfe77f5a95aa8c5f49f31abdc824f[1]   

 

KOMENTARZE:

24 komentarze do “Netflix Polska – dzisiejsze premiery Aktualizacja 2 (19.12.2016)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner