Netflix Polska – dzisiejsze premiery (31.03.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-13-powodow-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2017r. dziś swoją globalną premierę mają:

13 Reasons Why / 13 powodów (2017) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy
Po zagadkowym samobójstwie nastolatki jej kolega z klasy otrzymuje zestaw kaset, które przybliżają motywy tragicznej decyzji dziewczyny.

Serial oryginalny Netflix „13 powodów”, na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Jaya Ashera, opowiada historię Claya Jensena (Dylan Minnette), który pewnego dnia po powrocie ze szkoły znajduje przed drzwiami swojego domu tajemniczą paczkę. W środku jest kilka taśm magnetofonowych nagranych przez Hannah Baker, jego koleżankę z klasy i szkolną miłość, która dwa tygodnie wcześniej popełniła samobójstwo. W nagraniach Hannah zdradza trzynaście powodów, dla których postanowiła odebrać sobie życie. Czy Clay jest jednym z nich? Producentami wykonawczymi serialu „13 powodów” są: Tom McCarthy, Brian Yorkey, Selena Gomez, Joy Gorman i Kristel Laiblin.

Gdy Hannah Baker odebrała sobie życie, jej rodzina i przyjaciele byli wstrząśnięci. Teraz na jaw wychodzą mroczne sekrety, które przyczyniły się do jej śmierci.

The Discovery / Odkrycie (2017) – film – 1g42m – 16+ – polskie napisy
Naukowiec, który potwierdził istnienie życia po śmierci, co pociągnęło za sobą falę samobójstw, kontynuuje badania, a jego syn zakochuje się w kobiecie z problemami.

W rolach głównych: Rooney Mara, Robert Redford,Jason Segel

Od kiedy potwierdzono, że istnieje życie po życiu, ludzie masowo popełniają samobójstwa. To chyba dobry moment, żeby się zakochać.

Five Came Back (2016) – serial, sezon 1 – 16+ – polskie napisy
Pięciu uznanych współczesnych reżyserów opowiada historie pięciu słynnych hollywoodzkich twórców, którzy zaciągnęli się do wojska, aby udokumentować II wojnę światową.

Producent Steven Spielberg przedstawia historię pięciu słynnych reżyserów, którzy narażali własne życie, aby udokumentować koszmary i akty bohaterstwa II wojny światowej.

Dokumentalny serial historyczny oparty na książce Marka Harrisa. Producentem wykonawczym jest sam Steven Spielberg.

KOMENTARZE:

7 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (31.03.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...