Netflix Polska – dzisiejsze premiery cd. (03.02.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

netflix-santa-clarita-diet-bg-1-2_1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2017r. dzisiaj swoją globalną premierę mają:

Santa Clarita Diet (2017) – serial, sezon 1 – UHD/4K/HDR – 16+ – polskie napisy i lektor
Byli zwykłym małżeństwem handlującym nieruchomościami, jednak dramatyczna zmiana w jej życiu popchnęła ich na drogę śmierci i zniszczenia. W dobrym znaczeniu.

Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem agentów nieruchomości, którzy wiodą średnio szczęśliwe życie wraz ze swoją córką Abby w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia dramatyczna zmiana w życiu Sheili sprowadza ich życie na drogę śmierci i zniszczenia… ale nie wszystko, co złe, źle się kończy.

W serialu Santa Clarita Diet występują: Drew Barrymore (Sheila Hammond), Timothy Olyphant (Joel Hammond), Liv Hewson (Abby Hammond) oraz Skylar Gisondo (Eric Bemis).

Producentami wykonawczymi serialu są: Victor Fresco (czuwający nad całością produkcji), Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Aaron Kaplan, Tracy Katsky, Chris Miller oraz Ember Truesdell. Producentem jest Nancy Juvonen. Santa Clarita Diet to serial oryginalny Netflix.

Imperial Dreams / Sny o imperium (2014) – film – 1g25m – 16+ – polskie napisy i lektor
Młody ojciec wychodzi z więzienia i wraca do domu, by zaopiekować się synem i rozpocząć karierę pisarza. Na drodze do realizacji planów staną mu przestępczość i ubóstwo.

W rolach głównych: John Boyega, Rotimi, Glenn Plummer.

netflix-imperial-dreams

KOMENTARZE:

4 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery cd. (03.02.2017)

  1. Po pierwszym odcinku Santa Clarita Diet spodziewałem się naprawdę dobrej komedii. Niestety im dalej, tym gorzej. Serial to typowy shit i gdyby nie dobra obsada byłby totalnym dnem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...