Netflix Polska – film „Sandy Wexler” od 14 kwietnia dostępny tylko w serwisie Netflix

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-sandy-wexlerNetflix Polska zaprezentował zwiastun komedii „Sandy Wexler” (2017), której premiera przewidziana jest na 14 lutego 2017 r.

Sandy Wexler (2017) – film – 13+ – polskie napisy
Adam Sandler w roli opiekuna gwiazd z LA, który zakochuje się w utalentowanej piosenkarce, przez co jego lojalność wobec ekscentrycznych klientów zostaje poddana próbie.

Film opowiada historię Sandy’ego Wexlera (Adam Sandler), menedżera talentów pracującego w Los Angeles w latach 90., który z wielkim poświęceniem reprezentuje swoich ekscentrycznych klientów na obrzeżach świata show-biznesu. Lojalność wobec klientów zostaje poddana próbie, kiedy Sandy zakochuje się w nowej klientce, wyjątkowo uzdolnionej piosenkarce, Courtney Clarke (zdobywczyni Oscara i nagrody Grammy®, Jennifer Hudson), której talent dostrzegł w parku rozrywki.

W filmie oryginalnym serwisu Netflix wystąpili również Kevin James (True Memoirs of An International Assassin), Terry Crews (Brooklyn Nine-Nine, Beastmaster), Lamorne Morris (Jess i chłopaki), Nick Swardson (The Do-Over), Rob Schneider, Jane Seymour, Carl Weathers i Arsenio Hall. Za reżyserię filmu odpowiada Steve Brill (The Do-Over). Scenariusz napisali Paul Sado, Dan Bulla i Adam Sandler. Producentami filmu są: Adam Sandler i Allen Covert z firmy produkcyjnej Happy Madison Productions. Producentami wykonawczymi filmu są: Barry Bernardi i Tim Herlih.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...