Netflix Polska: Nie ma czegoś takiego jak martwy sezon – premiera 2. sezonu Ozark już pod koniec sierpnia 2018r.

Facebooktwitter


Netflix ogłosił dzisiaj, że premiera drugiego sezonu serialu Ozark z udziałem Jasona Batmana, Laury Linney i Julii Garner oraz nową członkinią obsady – Janet McTeer odbędzie się 31 sierpnia 2018r. o 9:01.

O drugim sezonie Ozark:
W drugim sezonie będziemy śledzić dalsze losy Marty’ego Byrde’a i jego rodziny wmieszanych w niebezpieczny światek narkotywego kartelu. W momencie, kiedy Byrde’om wydawało się, że po śmierci Dela wszystko zacznie się układać, gang wysyła swoją bezwględną prawniczkę Helen Pierce, by trochę namieszała. Marty i Wendy próbują pogodzić interes rodziny z narastającym zagrożeniem. Ich współpraca z żądnymi władzy Snellami, kartelem i ich nową wysłanniczką Ruth Langmore, której ojciec Case właśnie wyszedł z więzienia staję coraz bardziej ryzykowna. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, a Byrde’owie wkrótce zrozumieją, że żeby wyjść z tej sytuacji cało, muszą iść na całość.

Ozark (2017) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

W rolach głównych: Jason Bateman, Sofia Hublitz, Laura Linney
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bill Dubuque, Mark Williams

Grający główną rolę męską Jason Bateman wyreżyserował kilka odcinków tego serialu i odpowiada za produkcję wykonawczą.

 


Czytaj również:

Netflix Polska: Oficjalny zwiastun [HD] thrillera sci-fi TAU (2018)

Nadchodzi gorące lato miłości na Netflix!


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner