Netflix Polska: Poczuj przedsmak drugiego sezonu “Santa Clarita Diet” w wybornym zwiastunie!

Facebooktwitter

netflix-Santa Clarita Diet-bg-1
Netflix właśnie opublikował nowy zwiastun drugiego sezonu Santa Clarita Diet, w którym Sheila, Joel i Abby Hammondowie zgłębiają mroczne zakamarki zombizmu.

Witajcie z powrotem w Santa Clarita – rozległych przedmieściach Południowej Kalifornii, gdzie pogoda wciąż jest piękna, a niemartwi… wciąż próbują przystosować się do życia wśród żywych.

Premiera drugiego sezonu  Santa Clarita Diet  już 23 marca 2018r. na Netflix!

Santa Clarita Diet
Joel (Timothy Olyphant) i Sheila (Drew Barrymore) są małżeństwem agentów nieruchomości, którzy wiodą średnio szczęśliwe życie wraz ze swoją córką Abby (Liv Hewson) w Santa Clarita na przedmieściach Los Angeles. Pewnego dnia dramatyczna zmiana w życiu Sheili sprowadza ich życie na drogę śmierci i zniszczenia… ale nie wszystko, co złe, źle się kończy.

Drugi sezon zaczyna się dokładnie w momencie, w którym się zatrzymaliśmy. Hammondowie muszą pogodzić się z tym, że Sheila jest już w zaawansowanym stadium swojej przypadłości. Nieumarła mimo wszystko desperacko próbuje wieść normalne życie na przedmieściach i uniknąć łatki potwora. Niestety – mimo, że mordowanie idzie rodzinie coraz lepiej – liczba zaginionych mieszkańców Santa Clarita niepokojąco wzrasta i fakt ten nie może dłużej pozostać niezauważonym. Hammondowie rozpoczynają poszukiwania źródła wirusa, aby zapobiec jego rozprzestrzenianiu i uratować ludzkość (co wydaje się być całkiem ważne). W tych trudnych okolicznościach bezwarunkowa miłość Sheili i Joela umacnia się. Oczywiście, związek z niemartwą osobą nie jest idealny, ale czy takie w ogóle istnieją?


Czytaj również:

Dzień Kobiet 8 marca 2018 – życzenia dla pań od Netflix i Showmax

Ważne tematy społeczne pod lupą HBO – marzec 2018 z filmami dokumentalnymi w HBO i HBO GO


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner