Netflix Polska – polski dubbing dostępny w następnych tytułach (05.05.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

Netflix Polska udostępnił dziś polski dubbing do filmu Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed / Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie (2004).

Polski lektor trafił też dziś do filmu Willy Wonka and the Chocolate Factory (1971) – dzięki Robert.

KOMENTARZE:

14 myśli nt. „Netflix Polska – polski dubbing dostępny w następnych tytułach (05.05.2016)

 1. Przepraszam jeśli pytam o coś co jest od dawna wiadome, ale dlaczego w aplikacji na telewizorze Samsung mam zupełnie inne zestawy językowe niż na PS4? Masa filmów które mają już polskiego lektora i napisy, na Samsungu nie posiada w ogóle polskiej wersji. Skąd to wynika?

  • Brak polskich napisów to „plaga” na wielu Samsungach i trzeba czekać na aktualizację apki Netflix. Sprawa zgłoszona bezpośrednio do Netflixa i trzeba czekać. Kwestia braku polskiego audio to sprawa dziwna – możesz podać kilka tytułów to sprawdzę na kilku Samsungach?

   • Z polskim audio tak samo i ja mam problem. Np w 12 monkeys nie ma ani audio and napisów. W wielu filmach, które chciałam puścić mojemu tacie z lektorem także go nie było.

   • Ciekawe – u mnie na Samsungu wszystko działa bez zarzutu. Wydaje mi sie, że to jest raczej problem telewizorów a nie appki bo gdyby coś było nie tak w aplikacji to nikomu by nie działało?

   • Stare Samsungi nie wyświetlają napisów , co ciekawe do 7 stycznia to działało jako tako…nowe Samsungi z systemem Tizen bez problemu pokazują napisy i jak i działa audio

   • 12 konkurs ma w którymś z odcinków lektora? Przez stronę www nie ma albo ja ślepy jestem. Napisy to są ale nie do wszystkich odcinków.

   • U mnie konkretnie na Samsung Smart tv Led. Tak samo jak w filmach to i większość bajek nie ma lektora. Za to w serialach w większości jest. Niby mi niepotrzebny lektor, ale czasem bym chciała coś siostrzeńcom puścić, albo rodzicom, jak nie mają co oglądać.

   • Właśnie te z listy w większości nie mają. Kiedyś według listy sprawdzałam po kolei żeby włączyć siostrzenicy i jedyne co dla niej bardziej dziewczyńskiego było po polsku to film My little pony.

   • Zakładam też, że masz najnowsze oprogramowanie systemowe zainstalowane w TV?
    Możesz podać jaki to konkretnie model?

   • Polecam oglądanie Netflixa przez Playstation. Ja na jedenym tv tak oglądam. Wszystko jest i napisy i audio.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...