Netflix Polska – premiera filmu „Force 2” (2016) (05.03.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.1]

netflix-force2Bez wcześniejszej zapowiedzi dziś na Netflix Polska swoją premierę ma:

Force 2 (2016) – film – 2g3m – 16+ – polskie napisy
Były gliniarz bada przyczyny śmierci trzech agentów — w tym swojego najlepszego przyjaciela — i wpada na trop kreta w ambasadzie Indii w Budapeszcie.

KOMENTARZE:

11 myśli nt. „Netflix Polska – premiera filmu „Force 2” (2016) (05.03.2017)

 1. Zauważyliście że wieczorem serwery netflixa zaczynają już niewyrabiać? Oglądam Dextera około 21 i od tygodnia o tej porze zaczyna przycinać :/:/. Net na 100% ok. Materiały z youtuba w 4k „chodzą’ bez żadnych przycinek. :(:

  • To prawda. Też o tym kiedyś pisałem. Różnice są istotne w odbiorze w dużych telewizorach 4k. koło 21 i aż do 23 jakość wyraźnie spada.

   • nie zauważyłem różnicy w tych godzinach – w innych zresztą tez 🙂

   • Od niedawna wróciły w apce Netflix na Smart TV informacje diagnostyczne nagrania – przycisk na pilocie „Info” lub „Display”. Zobacz co w takiej sytuacji wskazuje ta diagnostyka. Ważny będzie bitrate i rozdzielczość nagrania. Podeślij te dane i podaj na jakim tytule się to działo oraz z jakiego łącza internetowego korzystasz. Sprawdzimy powtarzalność.

   • Dokładnie sytuacja taka od czasu do czasu dotyczy wyłącznie telewizora. Mam Toshibę. Obraz w tych telewizorach nie jest taki cukierkowaty jak w Samsungach i najbardziej odzworowuje kinowe kolory. Jednym się to podoba innym nie. Uważam, że tak powinny wygladać kolory dla tvikinomaniaków ale to oczywiście rzecz gustu. Mam 55″ TV. Wczoraj nie było żadnych problemów z odtworzeniem serialu Dexter i Breaking Bad w godzinach pomiędzy 20 i 23. Żadnych przycięć obraz krystaliczny i wyrazisty. Miodzio. Natomiast przełączyłam na Star Trex Next Generation i już przycinało od czasu do czasu. Nie za często ale tylko na tym serialu były jakieś spowolnienia obrazu. Po ponownym przełączeniu na BB czy Dextera nic takiego się nie działo. Znowu przełączyłam na ST NG i znowu były takie spolonienia. Internet z Netii 16 Mb/s. Na telewizorze w ustawieniach apki pokazuje mi 11-12 Mb/s.

 2. Warto byłoby też sprawdzić z poziomu pc czy łączycie się z serwerem w Warszawie, czy w np. Nowym Jorku. CTRL + Shift + Alt + D. Pozycja Current CDN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...