Netflix Polska – premiery (25.04.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.6]

netflix-the-client-list-bgNetflix Polska w dniu dzisiejszym dodał do swojej oferty  kilka niezapowiedzianych premier:

Lista Klientów – serial, 2 sezony, 2013, 13+ – dostępne polskie napisy

Riley Parks stara się pogodzić dwa kontrastujące aspekty swojego życia: bycie samotną matką oraz pracę w dość wyjątkowym salonie masażu.

Kwarantanna 2: Terminal – 2011, 1 godz. 26 min., 16+ – dostępne polskie napisy

Gdy jeden z pasażerów przejawia objawy zakażenia wirusem, pozostali podróżujący zostają uwięzieni w objętym kwarantanną samolocie.

Faith Like Potatoes – 2006, 1 godz. 56 min., 13+ – dostępne polskie napisy

Film opowiada o życiu farmera, Angusa Buchana, który w poszukiwaniu lepszego życia przejeżdża z Zambii do KwaZulu-Natal. Tam po ciężkich zmaganiach ze strachem, stresem i po doświadczeniach z farmą w końcu poddaje się i wtedy w jego życie wkracza Jezus.

Richard Pryor: Live on the Sunset Strip – 1982, 1 godz. 21 min. – dostępne polskie napisy

 Amerykański stand – up  w reżyserii Joe Layton i napisany z udziałem Richarda Pryor’a . Film oparty jest na albumie o tej samej nazwie . Wydany w 1982 roku był najbardziej lukratywny finansowo z filmów koncertowych komika.

The Forest – 2016, 1 godz. 49 min., 16+ – dostępne polskie napisy

Pewien mnich pracujący od niedawna jako nauczyciel zaprzyjaźnia się z prześladowaną uczennicą, której życie odmienia tajemniczy chłopiec mieszkający w nawiedzonym lesie.

Dear Zindagi – 2016, 2 godz. 29 min., 13+ – dostępne polskie napisy

Obiecująca operatorka filmowa, która nie może odnaleźć celu w życiu, poznaje niekonwencjonalnego terapeutę i zaczyna inaczej patrzeć na świat.

Pasterze i rzeźnicy – 2016, 1 godz. 46 min., 16+ – dostępny lektor oraz napisy

Strażnik więzienny z RPA morduje kilku osadzonych. Jego obrońca stara się dowieść, że oskarżony cierpi na zaburzenia psychiczne spowodowane uczestniczeniem w egzekucjach.

netflix-the-forest

KOMENTARZE:

12 myśli nt. „Netflix Polska – premiery (25.04.2017)

   • Tak samo byś pisał jak Przemek jakby Netflix udostępniał filmy tylko z lektorem bez napisów. Tylko w drugą stronę byś narzekał. Więc ten sarkazm jest z twojej strony nie potrzebny i dziecinny.

 1. Lepiej niech Netflix nie udostępnia żadnych filmów niż ma udostępniać filmy tylko z napisami. Bo to nawet już śmieszne nie jest tylko żałosne.

   • Szkoda, że takich jak Oczytany poza czytaniem nie uczą w szkołach kultury i empatii. Wracając do tematu, z takim podejściem do tematu nie ma się co dziwić, że Netflix to wciąż w Polsce nisza…

   • A nie przyszło tobie do głowy że może ktoś chce mieć wybór jak chce oglądać filmy i seriale ? To że ty lubisz oglądać z napisami to nie oznacza że wszyscy to lubią. Takie ograniczone myślenie jak twoje oznacza mniejszą inteligencję i zacofanie myślowe.

  • „A nie przyszło tobie do głowy że może ktoś chce mieć wybór jak chce oglądać filmy i seriale ? To że ty lubisz oglądać z napisami to nie oznacza że wszyscy to lubią. Takie ograniczone myślenie jak twoje oznacza mniejszą inteligencję i zacofanie myślowe.”

   A nie przyszło Tobie do głowy, że lepiej dodać film tylko z lektorem niż nie dodać wcale. Pies ogrodnika sam nie zje i drugiemu nie da.

 2. Ja oglondam nawet niektóre filmy na netflix i amazon prime w oryginale i mi nawet brak tłumaczenia nie przeszkadza a kolega ze sa tylko napisy wielka aferę robi 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...