Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (08.05.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

netflix-iZombie-s4-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 9 odcinek 4. sezon serialu:

iZombie (2015) – serial, 1-4 – 13+ – 8,11/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.0/10

Studentka medycyny przemieniona w zombie próbuje pozostać człowiekiem, jedząc mózgi w kostnicy. Wkrótce odkrywa swój talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych.

W rolach głównych: Rose McIver, Malcolm Goodwin, Rahul Kohli
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Sezon 1: Młoda studentka medycyny wiedzie szczęśliwe życie do czasu, gdy zamienia się w zombie. Zaczyna pracę w kostnicy i odkrywa w sobie talent detektywistyczny.

Sezon 2: Liv pomaga przy sprawie kilku zabójstw, w tym morderstwa striptizerki. Major zmaga się z własną przemianą. W życiu Liv ponownie pojawia się Peyton.

Sezon 3: W trzecim sezonie Liv próbuje poradzić sobie z Vivian Stoll, prezes Fillmore-Graves Enterprises, oraz uchronić Seattle przed zmienieniem się w światową stolicę zombie.

Sezon 4: Liz próbuje odnaleźć się w Seattle po Dniu Demaskacji. Miasto stało się gettem zombie, gdzie grasują uliczne gangi, kwitnie czarny rynek i jest szalenie niebezpiecznie.

S4:O9 – 9. Mac-Live-Moore – 42m

Fillmore Graves wprowadza godzinę policyjną, aby złapać seryjnego mordercę zombie. Blaine bierze na cel burmistrza, a Liv, Peyton i Ravi spierają się w kwestii Isobel.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netfli Polska został dziś usunięty film:

netflix-Goosebumps-bg-1
Goosebumps / Gęsia skórka (2015) – film1g43m – 7+ – 7,12/10 można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Nastolatek przeprowadza się do małego miasteczka i zakochuje w nowej sąsiadce. Jej ojciec pisze horrory, a potworny świat z jego książek szybko staje się rzeczywistością.

W rolach głównych: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush
Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Filmy dla dzieci w wieku 5–7 lat, Filmy dla dzieci w wieku 8–10 lat, Filmy familijne, Familijne filmy przygodowe, Komedie familijne, Filmy familijne science fiction i fantasy, Filmowe adaptacje książek dla dzieci, Komedie
Reżyser: Rob Letterman

Obsada: Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush, Amy Ryan, Ryan Lee, Jillian Bell, Halston Sage, Ken Marino, Timothy Simons, Amanda Lund


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsza premiera, aktualizacje i powrót do oferty (07.05.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (07.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...