Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 10 stycznia 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o 6 nowych seriali, a jeden film został dziś z niej usunięty. Jeden film i serial został przeznaczony do usunięcia z oferty w dniu 16 stycznia i 8 lutego 2020r

Dzisiejsze nowości

AJ and the Queen (2020)
serial – polskie napisy

Drag queen Ruda Ruby, która podróżuje po Stanach zniszczonym vanem, zyskuje zaskakującą towarzyszkę podróży — pyskatą dziesięciolatkę zwaną AJ.

Sezon 1.; 10 odcinków od 10.01.2020 – Drag queen Ruda Ruby, która podróżuje po Stanach zniszczonym vanem, zyskuje zaskakującą towarzyszkę podróży — pyskatą dziesięciolatkę zwaną AJ.

W rolach głównych: RuPaul Charles, Izzy G., Michael-Leon Wooley
Twórcy: RuPaul Charles, Michael Patrick King

Gatunki: Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Kiczowaty, Uczuciowy, Błyskotliwy, Wzruszający

Giri / Haji / Giri / Haji: Powinność / Wstyd (2019)
serial – polskie napisy

Policjant rusza do Londynu, aby odnaleźć brata, który podpadł yakuzie. Tymczasem Tokio staje na krawędzi wojny gangów. W takich warunkach trudno zaufać komukolwiek.

UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

Sezon 1.: 8 odcinków od 10.01.2020 – Policjant rusza do Londynu, aby odnaleźć brata, który podpadł yakuzie. Tymczasem Tokio staje na krawędzi wojny gangów. W takich warunkach trudno zaufać komukolwiek.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Brytyjskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Brutalny

Jamtara – Sabka Number Ayega / Jamtara – pechowe numery (2020)
serial – polskie napisy

Grupa mężczyzn z prowincji świetnie zarabia na wyłudzaniu informacji. Jednak teraz chce do nich dołączyć skorumpowany polityk, a pewna policjantka wypowiada im wojnę.

Sezon 1.: 10 odcinków od 10.01.2020 – Grupa mężczyzn z prowincji świetnie zarabia na wyłudzaniu informacji. Jednak teraz chce do nich dołączyć skorumpowany polityk, a pewna policjantka wypowiada im wojnę.

W rolach głównych: Amit Sial, Dibyendu Bhattacharya, Aksha Pardhasany

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Programy i seriale w języku hindi, Indyjskie programy i seriale, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne
Kategorie: Przerażający, Mocny, Mroczny

Medical Police (2020)
serial – polskie napisy

Lekarze Owen Maestro i Lola Spratt rezygnują z pracy w Szpitalu Childrensa i dołączają do tajnego zespołu CDC, który ma zbadać i zniszczyć śmiertelnego wirusa.

Sezon 1.; 10 odcinków od 10.01.2020 – Lekarze Owen Maestro i Lola Spratt rezygnują z pracy w Szpitalu Childrensa i dołączają do tajnego zespołu CDC, który ma zbadać i zniszczyć śmiertelnego wirusa.

W rolach głównych: Erinn Hayes, Rob Huebel, Malin Akerman
Twórcy: Rob Corddry, David Wain, Krister Johnson and Jonathan Stern, Krister Johnson, Jonathan Stern

Gatunki: Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Błyskotliwy, Zwariowany

Scissor Seven (2020)
serial – polskie napisy

Próbujący odzyskać wspomnienia nieudolny fryzjer-zabójca oraz jego nożyczki trafiają w sam środek walki o władzę pomiędzy rywalizującymi frakcjami.

Seon 1.: 14 odcinków od 10.01.2020 – Próbujący odzyskać wspomnienia nieudolny fryzjer-zabójca oraz jego nożyczki trafiają w sam środek walki o władzę pomiędzy rywalizującymi frakcjami.

W rolach głównych: He Xiaofeng, Jiang Guangtao, Duan Yixuan

Gatunki: Seriale i programy chińskie, Seriale komediowe, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Dziwaczny, Prześmiewczy

Until Dawn / Byle do świtu (2020)
serial – polskie napisy

Najzabawniejsi francuscy komicy wykonują upiorne zadania, próbując przechytrzyć siebie nawzajem i przetrwać do rana w nawiedzonych miejscach.

Sezon 1.: 8 odcinków od 10.01.2020 – Najzabawniejsi francuscy komicy wykonują upiorne zadania, próbując przechytrzyć siebie nawzajem i przetrwać do rana w nawiedzonych miejscach.

W rolach głównych: Ahmed Sylla, Alban Ivanov, Ornella Fleury

Gatunki: Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Reality TV z elementem rywalizacji, Francuskie programy i seriale, Reality TV, Seriale komediowe, Horrory telewizyjne
Kategorie: Straszny, Zwariowany

Film dziś usunięty

The Little Hours / Godzinki (2017)
film – 1g29m – polskie napisy i lektor

Dyscyplina klasztornego życia zostaje zakłócona, gdy trzy pewne siebie zakonnice spotykają na swojej drodze ponętnego ogrodnika.

Film dostępny tylko do 15 stycznia 2020r

Rezort / The Rezort (2016)
film – 1g30m – można pobrać – 6,28/10 – polskie napisy

Po opanowaniu epidemii zombie ludzie umieszczają żywe trupy na wyspie, gdzie turyści mogą sobie na nie zapolować. Przynajmniej dopóki działa system zabezpieczeń.

Serial dostępny tylko do 7 lutego 2020r

The Pyramid Code (2009)
serial – 7,53/10 – polskie napisy

Jak to możliwe, że starożytni dysponowali tak rozległą wiedzą? Zespół ekspertów odpowiada na to oraz inne pytania w tej fascynującej serii.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 9-10 stycznia 2020

Nowy papież – serial Paola Sorrentina z Judem Law i Johnem Malkovichem w rolach głównych – premiera w HBO GO już jutro wieczorem

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...