Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (13.05.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.4]


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na maj 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma:

Ali Wong: Hard Knock Wife (2018) – stand-up – 1g4m – 16+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy

Dwa lata po sukcesie programu komediowego „Baby Cobra” Ali Wong powraca — znów w ciąży i ze stand-upem pełnym brutalnych prawd na temat małżeństwa i macierzyństwa.

W rolach głównych: Ali Wong
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk-show, Komedie, Stand-upy
Reżyser: Jay Karas

Wiele się zmieniło od czasu jej pierwszego występu dla Netflixa. Teraz jest pracującą mamą i ma pełne ręce roboty. Ale bez obaw, Ali Wong to twarda sztuka.


Dziś swoją premierę w ofercie Netflix Polska ma również nowy, 13 odcinek serialu:

netflix-The Joel McHale Show with Joel McHale-s1-bg-1

The Joel McHale Show with Joel McHale (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 7.3/10

Gorące niusy i najnowsze trendy. Popkultura, skecze, media społecznościowe… Wszystko to — i o wiele więcej — w nowym cotygodniowym programie Joela McHale’a.

W rolach głównych: Joel McHale
Gatunki: Stand-upy komediowe i talk showy, Seriale i programy, Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy

Najlepsze z sezonu 1: Joel McHale jest gospodarzem programu komediowego, w którym co tydzień komentuje najnowsze wydarzenia ze świata polityki, popkultury i mediów społecznościowych.

S1:O13 – 13. Pochodnia nadziei – 27 min

Joel żegna się z powracającymi postaciami, w tym ze słynną zjawą i kolesiem, który twierdzi, że jest Sethem Rogenem, i przedstawia zwiastun swojego nowego serialu akcji.

Kolejne odcinki będą dostępne w ofercie co niedzielę.

Joel McHale powraca w cotygodniowym show, by drwić z tego, co w telewizji najgorsze. Nie zabraknie też dziwnych klipów z zagranicy i jeszcze dziwniejszych celebrytów.

Gdy wszystkie wieści to złe wieści, przydaje się ktoś, kto umie wskazać i wyśmiać problemy. Tak jak Joel McHale w swoim cotygodniowym programie.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (12.05.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (11.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...