Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (25.06.2018)

Facebooktwitter

netflix supergirl
Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią w ofercie Netflix Polska dziś swoją premierę ma nowy, 22 odcinek 3. sezonu serialu Supergirl (2015):

Supergirl (2015) | serial, sezon 1-3 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis,
Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O22 – 22. Powrót na Ziemię – 42m
netflix supergirl S3E22

Supergirl, Mon-El i Alura łączą siły, by powstrzymać Selenę, która wraca na Ziemię ze złowieszczym planem. J’onn przygotowuje się do ważnego pożegnania.

Kolejne odcinki będą się pojawiać w ofercie co poniedziałek.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na lipiec 2018 – planowane premiery – lista filmów i seriali, materiały wideo

Netflix Polska: Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu serialu DARK!


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner