Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie (28.02.2019)

Facebooktwitter

netflix Riverdale s3
Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią i planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś:

13 odcinek 3. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-3 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb:  7.8/10

Opis Netflix: Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

S3:O13 – 13. Chapter Forty-Eight: Requiem for a Welterweight – 43m

Riverdale: Sezon 3 (zwiastun)
Kiedyś było tu skromnie, ale teraz zrobiło się bardzo niebezpiecznie. Czy Riverdale przetrwa te mroczne czasy? Czas na diabelskie igrzyska!

Nowy odcinek serialu będzie debiutował w ofercie Netflix Polska co czwartek.


netflix Isnt It Romantic
Isn’t It Romantic / Jak romantycznie! (2019) | film | 1g28m | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Po uderzeniu w głowę architekt, która nienawidzi komedii romantycznych, odkrywa, że jej życie zmieniło się w jedną z nich — i to taką pełną najgorszych schematów.

W rolach głównych: Rebel Wilson, Liam Hemsworth, Adam DeVine
Obsada: Rebel Wilson, Liam Hemsworth, Adam DeVine, Priyanka Chopra, Betty Gilpin, Brandon Scott Jones, Jennifer Saunders
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy satyryczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Zabawne, Romantyczne

W roli głównej Rebel Wilson. Towarzyszą jej Liam Hemsworth, Adam DeVine i Priyanka Chopra.

 

Nowojorska architekt Natalie (Rebel Wilson) robi wszystko, by w końcu doceniono ją w pracy, ale zamiast kreślić projekty drapaczy chmur, ciągle parzy komuś kawę i podaje kanapki. Jakby tego było mało, pewnego dnia zostaje napadnięta, a potem budzi się w szpitalu i odkrywa, że jej życie zamieniło się w komedię romantyczną, w której ona sama gra główną rolę. Czy ta zaprzysięgła cyniczka odnajdzie się w nowej koszmarnej rzeczywistości?

Do obsady dołączyli również Liam Hemsworth w roli Blake’a, przystojnego klienta Natalie; Adam Devine jako jej najlepszy przyjaciel Josh; a także Priyanka Chopra w roli Isabelli, ambasadorki jogi.

Jak romantycznie! (zwiastun)
Cyniczna architektka, która nie znosi komedii romantycznych, budzi się w świecie żywcem wyjętym z jej znienawidzonych filmów. Na ekranie Rebel Wilson i Liam Hemsworth.


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na marzec 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (28.02.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner