Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie cd. (08.02.2019)

Facebooktwitter

netflix Star Trek Discovery S1
Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na luty 2019r. i planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2019r. dziś w ofercie swoją premierę mają nowe sezony i odcinki seriali:

Czwarty odcinek 2. sezonu Star Trek: Discovery (2017) | serial, sezon 1-2 | 13+ | HDR/Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.4/10

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green ,Doug Jones, Shazad Latif
Obsada: Sonequa Martin-Green, Doug Jones, Anthony Rapp, Mary Wiseman, Shazad Latif, Jason Isaacs, Michelle Yeoh, Anson Mount
Gatunki: Seriale i programy ,Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Fantazyjne, Emocjonujące
Twórcy: Bryan Fuller, Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

 

Sezon 1: Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

Sezon 2: Tajemnicze zdarzenia w różnych częściach galaktyki sprawiają, że Discovery rusza w nową misję pod wodzą tymczasowego kapitana — Christophera Pike’a z Enterprise.

S2O4 – 4. Obol dla Charona – 52m

netflix Star Trek Discovery S2E4

Discovery zostaje uwięziony w sferze, która może być inteligentna. Fizyczna transformacja przytłacza Saru. Tilly zostaje zaatakowana przez wrogi organizm.

Star Trek: Discovery: Sezon 2
W nowym sezonie cała galaktyka jest ogarnięta kryzysem, którego przyczyny może wyjaśnić tylko załoga Discovery. Dowództwo na statku tymczasowo przejmuje komandor Pike.

 

Kolejne odcinki nowego sezonu będą trafiać do oferty Netflix Polska co piątek.


netflix The Epic Tales of Captain Underpants s1
2. sezon (13 odcinków) The Epic Tales of Captain Underpants / Wielkie przygody Kapitana Majtasa (2018) | serial animowany dla dzieci wytwórni DreamWorks , sezon 1 | 7+ | można pobrać | polskie napisy i dubbing
IMDb: 8.0/10

Czwartoklasiści George i Harold uwielbiają robić kawały, tworzyć komiksy i zmieniać dyrektora szkoły w superbohatera w majtasach.

W rolach głównych: Nat Faxon, Jay Gragnani, Ramone Hamilton
Obsada: Nat Faxon, Jay Gragnani, Ramone Hamilton, Sean Astin, Dayci Brookshire, Jorge Diaz, Evan Kishiyama
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Programy komediowe, Animowane seriale komediowe, Telewizyjne kreskówki

Sean Astin jest narratorem tego brawurowego serialu animowanego opartego na książkach Dava Pilkeya.

 

Sezon 1: Przyjaciele z czwartej klasy, George i Harold, uwielbiają robić kawały, czytać komiksy i… zmieniać dyrektora szkoły w superbohatera w majtasach.

Sezon 2: George i Harold muszą dbać o oceny, by móc pojechać na obóz wakacyjny. Ale nie jest to łatwe zadanie, gdy w szkole rządzą Melvin i Melvin cyborg.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...