Netflix Polska: Premiery w ofercie (28.11.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix-Glitch-S2-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na listopad 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe, drugie sezony seriali:

Glitch (2015) – serial, sezon 1-2 – 16+ – 6,92/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.6/10

Siedmioro mieszkańców miasta powraca zza grobu do świata żywych — i to w doskonałej formie. Tę dziwną zagadkę spróbują rozwikłać lokalny policjant i lekarka.

W rolach głównych: Patrick Brammall, Genevieve O’Reilly, Emma Booth
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne
Twórcy: Tony Ayres, Louise Fox

Sezon 1: Policjant James Hayes przeżywa ogromny szok, kiedy okazuje się, że zza grobu powraca szóstka mieszkańców miasta, w tym ktoś bliski jego sercu.

Sezon 2: W sezonie 2 wychodzi na jaw, czym zajmuje się Elishia, pojawia się nowe zagrożenie, a „Powstali” dowiadują się, jak zginęli.


netflix-Good Morning Call-bg-1Good Morning Call (2016) – serial, sezon 1-2 – 13+ – 7,12/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 8.1/10

Licealistka w końcu zdobywa własne mieszkanie, ale musi je współdzielić z najpopularniejszym chłopcem w szkole. Nikt nie może się dowiedzieć, że mieszkają razem.

W rolach głównych: Haruka Fukuhara, Shunya Shiraishi, Dori Sakurada
Gatunki: Seriale i programy, Azjatyckie seriale i programy, Seriale romantyczne, Programy i seriale dla nastolatków, Seriale komediowe
Twórcy: Mayuko Okamoto, Akimitsu Sasaki

Sezon 1: Dwoje uczniów liceum nie ma innego wyjścia, niż zostać potajemnie współlokatorami. Z czasem Nao poznaje szczegóły skomplikowanej przeszłości Uehary.

Sezon 2: Hisashi szybko zyskuje popularność na uniwersytecie, co sprawia, że Nao traci wiarę w siebie. Jednak wkrótce poznaje ona kolejnego przystojniaka.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska cd. (28.11.2017)

Netflix Polska: Czarne lustro – plakat i zwiastun odcinka „Krokodyl”


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...