Netflix Polska prezentuje nową zapowiedź premiery części II serialu „The Get Down” (2016)

Facebooktwitter

netflix-the-get-down-trailer2-1Netflix Polska prezentuje nową zapowiedź premiery części II serialu „The Get Down” (2016).

The Get Down to baśniowa opowieść o transformacji Nowego Jorku w latach 70. Serial opisuje historię przemiany, pokazując życie i muzykę dzieciaków z Południowego Bronksu. Część II będzie dostępna od 7 kwietnia 2017 roku. Druga część The Get Down zaczyna się w roku 1978, rok po wydarzeniach z pierwszej części. Nowojorski Bronx końca lat 70., gdzie wciąż niepodzielnie króluje disco, nawiedza nowy nurt popkultury. Nasza para zakochanych Books i Mylene zostaje wciągnięta w wir coraz bardziej widocznej rewolucji kulturalnej, która całkowicie odmieni ich życie – to właśnie ich moment, aby zaistnieć. W podupadłym Nowym Jorku, w świecie bezwzględnych gangsterów i chciwych szefów wytwórni płytowych, uzmysławiają sobie, że są w stanie przetrwać tylko dzięki swojej kreatywności i miłości – oraz że dla muzyki i siebie nawzajem poświęcą wszystko.

Serial The Get Down, część II będzie miał swoją premierę 7. kwietnia na platformie Netflix.

The Get Down (2016) – serial, sezon 1 –  UHD/4K5/10 – polskie napisy i lektor
Nowy Jork, rok 1977. Na południowym Bronksie tworzy się historia. Utalentowani i pełni energii nastolatkowie postanawiają spełnić marzenia i wkroczyć do świata muzyki.

W rolach głównych: Justice Smith, Shameik Moore, Herizen Guardiola.
Twórcy: Baz Luhrmann, Stephen Adly Guirgis.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner