Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu „Sense8” (2015)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.8]

netflix-sense8-S2-trailerNetflix Polska zaprezentował oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu Sense8 (2015), którego premiera zaplanowana jest na 5 maja 2017r.

Sense8 (2015) – serial, sezon 1 –  UHD/4K8,51 / 10 – polskie napisy i lektor
Nowy serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

W rolach głównych: Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Doona Bae
Twórcy: Lilly Wachowski, Lana Wachowski, J. Michael Straczynski

„Sense8” to owoc kreatywnego geniuszu Lany Wachowski, Granta Hilla („Matrix”, „Atlas chmur”) i J. Michaela Straczynskiego („Oszukana” w reżyserii Clinta Eastwooda, „World War Z”). Serial opowiada o losach ośmiorga rozsianych po całym świecie bohaterów, którzy doświadczają potężnej wizji i wkrótce stają się ze sobą w niezwykły sposób połączeni. Dzięki temu widzą się i rozmawiają ze sobą tak jakby przebywali w tym samym miejscu, a oprócz tego znają swoje najskrytsze tajemnice. Sensaci nie tylko muszą się oswoić z nową zdolnością i przyzwyczaić do pozostałych członków gromady, ale również dowiedzieć się, dlaczego ich życie jest w niebezpieczeństwie. W sezonie 2 mroczne siły w dalszym ciągu śledzą ośmioro powiązanych ze sobą bohaterów. Sensaci poznają kolejne tajemnice OOB — tajnej organizacji szukającej gromady oraz innych podobnych osób — i muszą stanąć do walki z tymi, którzy chcą ich dopaść i zabić.

KOMENTARZE:

4 myśli nt. „Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu „Sense8” (2015)

    • Mają obsuwę, jak będzie to będzie, nie wiedzą dokładnie kiedy – standardowo niestety, zero konkretów :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...