Netflix Polska prezentuje pierwsze zdjęcia z nowego serialu „GLOW” (2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.5]

GLOWNetflix Polska zaprezentował pierwsze zdjęcia z nowego serialu „GLOW” (2017), którego premiera zaplanowana jest na 23 kwietnia 2017r.

GLOW (2017) – serial – 16+ – UHD/4K – polskie napisy
Tapirowane włosy, łomot maltretowanych ciał. Pełnia lat 80. w Los Angeles. Bezrobotna aktorka uparcie podąża za marzeniami, decydując się na udział w zapasach kobiet.

W rolach głównych: Alison Brie, Britt Baron

GLOW to serial na podstawie krótko emitowanego, ale uwielbianego programu z lat 80. Jest to fikcyjna opowieść o Ruth Wilder (Alison Brie), bezrobotnej aktorce żyjącej w Los Angeles w latach 80., która ma ostatnią szansę, by zostać gwiazdą. Tym razem może wzbić się na wyżyny spandeksowego świata wrestlingu kobiet. Ruth konkuruje z 12 innymi odmieńcami z Hollywood oraz z Debbie Eagan (Betty Gilpin) — byłą aktorką serialową, która porzuciła karierę na rzecz macierzyństwa. Życie Debbie nie poukładało się jednak zgodnie z doskonałym planem, dlatego musiała wrócić do pracy. Mentorem 14 kobiet podczas ich wspinaczki po szczeblach kariery wrestlingowej jest Sam Sylvia (Marc Maron) — skończony reżyser filmów klasy B, który nie stroni od kokainy.

GLOW został stworzony przez Liz Flahive („Homeland”, „Siostra Jackie”) i Carly Mensch („Siostra Jackie”, „Orange Is The New Black”, „Trawka”). Producentami wykonawczymi są: Jenji Kohan, twórca serialu „Orange Is the New Black”, i Tara Herrmann, a także Liz Flahive i Carly Mensch, które są również scenarzystkami serialu.

GLOW GLOW GLOW GLOW GLOW GLOW

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...