Netflix Polska prezentuje zapowiedź 3. sezonu serialu „Unbreakable Kimmy Schmidt” (2015)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.1]

netflix-unbreakable-kimmy-schmidt-season-S2
Netflix Polska opublikował dziś zapowiedź 3. sezonu serialu „Unbreakable Kimmy Schmidt” (2015), którego globalna premiera zaplanowana jest na 19 maja 2017 r.

Unbreakable Kimmy Schmidt (2015) – serial, sezon 1-2 – UHD/4K – 13+ – 8,34 / 10 Ocena użytkowników Netflixa – polskie napisy i lektor
Oswobodzona spod władzy apokaliptycznej sekty postanawia zamieszkać w Nowym Jorku. Musi nauczyć się żyć w świecie, który, wbrew temu, co głosi sekta, wciąż istnieje.

W rolach głównych: Ellie Kemper, Jane Krakowski, Tituss Burgess.

Dołącz do formacji. Trzeci sezon serialu „Unbreakable Kimmy Schmidt” już 19 maja w serwisie Netflix.

Ellie Kemper w roli Kimmy Schmidt — kobiety, która po ucieczce z sekty rozpoczyna nowe życie w Nowym Jorku. Z plecakiem w ręku, parą trampek na nogach i kilkoma nieoddanymi książkami z biblioteki zamierza stawić czoło światu, o którym nie miała pojęcia. Kimmy jest naiwna, ale ma silną osobowość. Nic jej nie powstrzyma!

Twórcami i producentami wykonawczymi serialu są Tina Fey („Rockefeller Plaza 30”) i Robert Carlock („Rockefeller Plaza 30”). Do grona producentów wykonawczych należą również: Jeff Richmond („Rockefeller Plaza 30”), Jack Burditt („Rockefeller Plaza 30”, „Świat według Mindy”) i David Miner („Rockefeller Plaza 30”, „Brooklyn Nine-Nine”).

Netflix — serial oryginalny.”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...