Netflix Polska – tytuły usunięte (10.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4]

Dziś dalsze tytuły zostały usunięte z oferty Netflix Polska. Zniknęły seriale: Blackstone (2011), Cocaine (2005), Crashing (2016), En Immersion / Deep (2016), Love and Marriage (2014) i UFOs: The Best Evidence Ever (Caught on Tape) (2000).

Nie zobaczymy też filmów:

 

KOMENTARZE:

10 myśli nt. „Netflix Polska – tytuły usunięte (10.09.2016)

  • W dużym skrócie chodzi tutaj o kończące się licencje, nie są odnawiane bo w większości są one nieopłacalne i sam wolę aby tych nie kupowali, a skupili się na licencjach które faktycznie są interesujące.

   • Rozumiem że interesujące tylko dla Ciebie?
    Poza tym rozumiem że w materiałach prasowych chwalili się że dodadzą kilka pozycji od 1 września i mają licencję na 9 dni?

 1. jak wygładało z tłumaczeniami do tych tytułów, miały chociaż napisy ?? w którymś z poprzednich newsów jeden z użytkowników zażartował że podbijają statystyki tym kasowaniem pozycji nie przetłumaczonych, tyle tytko że jak jeszcze więcej będą kasować pozycji , to przy dodawaniu w mniejszym stopniu tłumaczeń do tytułów to w tym żarcie o podbijaniu statystyk może być coś na rzeczy 🙁

   • dzięki za info 🙂 żaden z tych tytułów skasowanych wczoraj i dziś mnie nie interesował więc byłem ciekaw jak to z tymi tłumaczeniami wyglądało. Szkoda tylko że kasują bez zapowiedzi bo cześć użytkowników te pozycje mogła oglądać lub miećzaplanowane do oglądania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...