Netflix Polska: Zagubieni w kosmosie – materiał zza kulis „Wyprawa Robinsonów”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

netflix-lost-in-space-bg-1
PRZYGOTUJ SIĘ NA UDERZENIE! Robinsonowie zabierają Cię za kulisy Zagubionych w kosmosie.

Wycieczka rodziny Robinsonów – lista kontrolna:

OCZEKIWANIA

  • Zwiedzanie
  • Poznanie nowych ludzi
  • Odpoczynek
RZECZYWISTOŚĆ

  • Rozbicie się na nieznaznej planecie
  • Spotkanie robota pochodzącego z obcej planety
  • Walka o przetrwanie

Premiera  Zagubionych w kosmosie  13 kwietnia 2018 r. tylko na Netflix.

Mimo, że wycieczka Robinsonów nie poszła zgodnie z planem, to jedno jest pewne – Robinsonowie zawsze trzymają się razem! Zajrzyj za kulisy ich wspaniałej przygody – zobacz materiał, w którym występują gwiazdy serialu Zagubieni w kosmosieToby Stephens, Molly Parker, Mina Sundwall, Taylor Russell, Max Jenkins oraz showrunner Zack Estrin.

O serialu Zagubieni w kosmosie
Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. W trakcie podróży koloniści są jednak zmuszeni awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie muszą współpracować i nawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznej i obcej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży.

W rolach głównych występują TOBY STEPHENS (Piraci, Śmierć nadejdzie jutro) jako John Robinson oraz MOLLY PARKER (House of Cards, Deadwood) jako Maureen Robinson – małżonkowie w separacji, którzy walcząc o bezpieczeństwo rodziny, próbują uratować także swój związek. W role dzieci Robinsonów wcielają się: TAYLOR RUSSELL (Wrogie niebo) jako pewna siebie i uparta Judy, MINA SUNDWALL (Plan Maggie, Tytuł do praw) jako bystra Penny oraz MAX JENKINS (Sense8, Betrayal) jako ciekawy świata i wrażliwy Will Robinson – najmłodszy i najbardziej bezbronny członek rodziny, który nieoczekiwanie nawiązuje niewytłumaczalną więź z pochodzącym z obcej planety robotem.

Wraz z Robinsonami na obcej planecie uwięzione są również dwie osoby spoza rodziny, które w obliczu trudnych okoliczności szybko znajdują wspólny język (zwłaszcza że łączy je wyjątkowy talent do oszustwa). Są to  mistrzyni manipulacji – charyzmatyczna, a zarazem niepokojąca dr Smith, którą zagra PARKER POSEY (Śmietanka towarzyska, Mascots, Koncert dla Irwinga) oraz szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio znany z Kości, i Polowania na drużbów), który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.

Za produkcję serialu odpowiada Legendary Television, a scenariusz napisał duet Matt Sazama i Burk Sharpless (Dracula: Historia nieznana, Łowca czarownic). Showrunnerem jest Zack Estrin (Skazany na śmierć). Oprócz nich producentami wykonawczymi są także Kevin Burns z Synthesis Entertainment, Jon Jashni, Neil Marshall z Applebox oraz Marc Helwig. Twórcą oryginalnego serialu Lost in Space series był Irwin Allen.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (14.03.2018)

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun serialu „Alexa i Katie” (2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...