Netflix Polska: Zapowiedź premiery [HD] odcinka finałowego serialu “Sense8” – data premiery

Facebooktwitter


Netflix Polska zaprezentował dziś zapowiedź premiery [HD] finałowego odcinka serialu “Sense8”, który trafi globalnie do oferty już 8 czerwca 2018r.

 

Netflix zaprezentował już wcześniej materiał wideo z kręcenia odcinka finałowego serialu.

 

Sense8 (2015) – serial, sezon 1-2 –  16+ – UHD/4K8,51/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor

Nowy serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

W rolach głównych: Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Doona Bae
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Lilly Wachowski, Lana Wachowski, J. Michael Straczynski

Dziełem twórców „Sense8” jest też klasyczna już trylogia „Matrix” oraz serial „Babilon 5”.

 

Sezon 1: Osiem obcych sobie osób z całego świata niespodziewanie połączy telepatyczna więź. Szybko przekonają się jednak, że ten dar czyni z nich również cel.

Sezon 2: Sensaci mierzą się z rosnącym niebezpieczeństwem i rozwiązują osobiste porachunki, jednocześnie odkrywając prawdę o mrocznych mocach wysłanych, by ich zniszczyć.

„Sense8” to owoc kreatywnego geniuszu Lany Wachowski, Granta Hilla („Matrix”, „Atlas chmur”) i J. Michaela Straczynskiego („Oszukana” w reżyserii Clinta Eastwooda, „World War Z”). Serial opowiada o losach ośmiorga rozsianych po całym świecie bohaterów, którzy doświadczają potężnej wizji i wkrótce stają się ze sobą w niezwykły sposób połączeni. Dzięki temu widzą się i rozmawiają ze sobą tak jakby przebywali w tym samym miejscu, a oprócz tego znają swoje najskrytsze tajemnice. Sensaci nie tylko muszą się oswoić z nową zdolnością i przyzwyczaić do pozostałych członków gromady, ale również dowiedzieć się, dlaczego ich życie jest w niebezpieczeństwie. W sezonie 2 mroczne siły w dalszym ciągu śledzą ośmioro powiązanych ze sobą bohaterów. Sensaci poznają kolejne tajemnice OOB — tajnej organizacji szukającej gromady oraz innych podobnych osób — i muszą stanąć do walki z tymi, którzy chcą ich dopaść i zabić.


To nie gra. To wojna. W najnowszym zwiastunie drugiego sezonu widzimy, jak ósemka odkrywa istnienie innych Sensatów i ich gromad. Czy nauczą się żyć obok siebie, czy ich koegzystencja będzie tylko źródłem konfliktów?


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsze premiery i aktualizacje (11.05.2018)

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (11.05.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...