Netflix Polska: Zwiastun filmu “Dwóch papieży” – w rolach głównych Anthony Hopkins i Jonathan Pryce

Facebooktwitter


Netflix
opublikował dziś zwiastun filmu Dwóch papieży – w rolach głównych Anthony Hopkins i Jonathan Pryce. Film zadebiutuje w ofercie w grudniu 2019r.

Anthony Hopkins i Jonathan Pryce w zakulisowej opowieści o punkcie zwrotnym w historii Kościoła Katolickiego. Premiera filmu w reżyserii Fernando Meirellesa już w grudniu na Netflix.

Tym razem nominowani do Oscarów® reżyser „Miasta Boga” Fernando Meirelles i scenarzysta Anthony McCarten przeniosą na ekran opowieść odsłaniającą kulisy najbardziej dramatycznego dojścia do władzy ostatnich dwóch tysięcy lat. W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.
*Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

W ROLACH GŁÓWNYCH: Anthony Hopkins i Jonathan Pryce
SCENARIUSZ: Anthony McCarten
REŻYSERIA: Fernando Meirelles

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie internetowych serwisów rozrywkowych, z którego korzysta ponad 148 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


Dwóch papieży (2019) | film | 2g5m | 13+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: W tym kameralnym filmie Fernando Meirellesa o przełomowym momencie w historii Kościoła katolickiego główne role grają Anthony Hopkins i Jonathan Pryce.

W rolach głównych: Anthony Hopkins, Jonathan Pryce, Juan Minujín

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Dramaty
Kategorie: Intelektualne, Uczuciowe, Błyskotliwe, Mocne

Obsada: Anthony Hopkins, Jonathan Pryce, Juan Minujín


Czytaj również:

Netflix Polska: Teaser drugiej części serialu animowanego „Rozczarowani”

Netflix: Oficjalny zwiastun nowego miniserialu „The Spy”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...