Netflix potwierdza powstanie 3. sezonu serialu “Ania, nie Anna”

Facebooktwitter

netflix Anne with an E s2
Netflix i CBC ogłosiły, że powstanie trzeci sezon uwielbianego przez widzów serialu Ania, nie Anna!

Za produkcję kolejnego sezonu odpowiadać będą showrunnerka – trzykrotna laureatka nagrody Emmy® – Moira Walley-Becket i producentka wykonawcza Miranda de Pencier. Będzie on trwał aż 10 godzin. Zdjęcia powstaną w Ontario i na Wyspie Księcia Edwarda.

Trzeci sezon adaptacji ponadczasowej powieści „Ania z Zielonego Wzgórza” Lucy Maud Montgomery będzie kontynuacją opowieści o outsiderce, która wbrew wszystkim przeciwnościom losu, walczy o akceptację, swoje miejsce na ziemi i miłość.

Walley-Becket (Breaking bad, Pot i łzy) i de Pencier (Debiutanci,Między nami seksoholikami) kolejny raz połączą siły, aby znów wciągnąć widzów w świat Ani z Avonlea. Produkcja nowego sezonu rozpocznie się tej zimy, a premiera nowych odcinków odbędzie się jeszcze w 2019 roku.

Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych sezonów, kolejna odsłona Ani, nie Anny będzie dalej wytyczała nowe szlaki i z udziałem nowych bohaterów i wątków poruszy kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów, uprzedzeń i równouprawnienia kobiet. Wszystko to z perspektywy żywiołowej, chodzącej z głową w chmurach 16-letniej bohaterki. Serial Ania, nie Anna będzie w dalszym ciągu opierał się na powieści L. M. Montgomery – kanadyjskiego skarbu i światowego fenomenu. W trzecim sezonie możemy się jednak spodziewać pewnych twórczych zmian. Wyjątkowa energia, intelekt i bujna wyobraźnia głównej bohaterki zmienią rzeczywistość Avonlea. Ania i pozostali bohaterowie przeżyją ekscytujące przygody i będą musieli stawić czoła nowym problemom.

Serial oryginalny Netflix i CBC, „Ania, nie Anna” jest produkowany przez wytwórnię Northwood Entertainment. Jego twórczynią jest Moira Walley-Beckett, a za produkcję wykonawczą odpowiadają Miranda de Pencier, Moira Walley-Beckett, Debra Hayward i Alison Owen.


Anne with an E / Ania, nie Anna (2017) | serial, sezon 1-2 | 7+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Dzielna osierocona dziewczynka o bogatej wyobraźni trafia pod opiekę pewnej starej panny i jej małomównego brata. Na podstawie powieści „Ania z Zielonego Wzgórza”.

W rolach głównych: Amybeth McNulty, Geraldine James, R.H. Thomson
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Filmy kostiumowe
Twórca: Moira Walley-Beckett

Scenarzystką nowej wersji przygód słynnej Ani jest zdobywczyni Emmy — Moira Walley-Beckett („Breaking Bad”).

 

Sezon 1: Młoda sierotka oczarowuje wszystkich napotkanych mieszkańców Avonlea, począwszy od podstarzałego rodzeństwa, które decyduje się przyjąć ją pod swój dach.

Sezon 2: Ukochane przez Anię Zielone Wzgórze powiększa się. Poznaj nowe twarze i chwytające za serce historie o miłości, stracie i dorastaniu.

Witajcie ponownie w świecie, gdzie wszystko jest możliwe, a każdy dzień przynosi nowe przygody — przy czym największą z nich jest i tak bycie sobą.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, filmy i seriale usunięte oraz nowe przeznaczone do usunięcia (16.08.2018)

Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun HD filmu animowanego Next Gen / Nowa generacja (2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner