Netflix prezentuje Miłosny Układ i walentynkowe triki – dla każdego coś romantycznego

Facebooktwitter

Walentynki słodkie, zmysłowe, romantyczne, a może ze szczyptą adrenaliny?

Bez względu na to jaki klimat wybierzesz oraz czy Dzień Zakochanych obchodzisz sam czy z połówką, Netflix przygotował niespodzianki:osie uczuć, które pomogą odnaleźć idealny tytuł na ten wyjątkowy wieczór, miłosne kody doprowadzające do najbardziej wyszukanych kategorii oraz oryginalne pomysły na romantyczne wyznania!

Miłosny układ Netflix

Romans z Netflix w Walentynki? Czemu nie! Wystarczy skorzystać z Miłosnego Układu Netflix i wybrać tytuł najlepiej pasujący do pożądanego klimatu. Dla przykładu – prawdziwą miłość w cukierkowej otoczce można znaleźć Więcej niż myślisz; bardziej zmysłowy klimat dostarczą Bridgertonowie, związkowe perypetie z nutką tajemnicy zafunduje seria Riverdale, zaś miłośnicy pikantnych historii znajdą coś dla siebie np. w Too Hot to Handle.

Netflix

Miłosne szyfry

Są też inne sposoby na odnalezienie tego jedynego… tytułu na walentynkowy wieczór. Szeroka gama filmowych kategorii na Netflix daje spore pole do manewru, więc można wybrać tę najlepiej pasującą do gustu i nastroju. W Walentynki dominują filmy romantyczne, jeżeli jednak partner lub partnerka nie przepada za komediami, zawsze można zaproponować np. „Romantyczne dramaty telewizyjne”. Jak je odszukać? Kluczem do tej miłosnej zagadki są kody. Wystarczy wpisać w przeglądarce netflix.com/browse/genre/ i dodać na końcu jeden z miłosnych szyfrów:

Profilowa Walentynka

Kto przeżył w związku pół wieku niczym Królowa Elżbieta i Książę Filip z The Crown, ten wie, że o drugą połówkę trzeba zabiegać przez całe życie. I, od czasu do czasu, zaskoczyć czymś naprawdę oryginalnym. Propozycja na ten rok? Profilowa Walentynka. Dzięki niej w prosty sposób można zmienić konto Netflix w miłosne wyznanie lub dedykację, np. „Kocham Cię kochanie moje” albo „Zawsze tam gdzie Ty”. Możliwości jest wiele, a finalny obrazek wygląda bardzo efektownie:

Netflix

Wyznanie jak z filmu

Po plecach przechodzi dreszczyk, oddech spowalnia, a z jego ust po raz pierwszy pada wyznanie „Jestem twój, Daphne. Zawsze byłem twój”. Kto nie marzy, by podobnie jak bohaterowie Bridgertonów usłyszeć coś równie pieknego? Istnieją jednak bardziej wyszukane sposoby na wyznanie uczuć. Można to zrobić np. przez „Moją listę”. Netflix ma bogaty słownik tytułów, które ułożone w odpowiedniej kolejności, stworzą niepowtarzalny list miłosny do bliskiej osoby. Może to być opis danej relacji, np. Idealnie dobrani, Miłość gwarantowana, Dla Ciebie Wszystko – albo lista najwspanialszych cech partnera/partnerki.

Netflix

Wystarczy dodać je do listy (zaczynając od ostatniego wyrazu z dedykacji) i gotowe! Więcej inspiracji na netflix.com 😉


Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 204 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Program dla dzieci „Gofcia i Mochi” z udziałem Michelle Obamy zadebiutuje już w marcu na Netflix

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem – nagradzany program satyryczny HBO wraca z kolejnym sezonem

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner