Netflix prezentuje oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu „Fuller House / Pełniejsza chata” (2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3]

Fuller House S2Miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia rozległo się w domu żywiołowe i dobrze znane zdanie: „Otwarte, jak zawsze!”. Dołącz do rodziny Tanner-Fuller-Gibbler i zobacz oficjalny zwiastun drugiego sezonu Pełniejszej Chaty. Serial powraca 9. grudnia i będzie dostępny jedynie w serwisie Netflix.

Pełniejsza chata to kontynuacja kultowego serialu, którego fabuła potwierdza, że życie potrafi zaskakiwać oraz że czasami można wejść dwa razy do tej samej rzeki. Niedawno owdowiała pani weterynarz D.J. Tanner-Fuller mieszka w swoim domu rodzinnym wraz ze Stephanie Tanner, młodszą siostrą, która próbuje swoich sił jako piosenkarka, a także z najlepszą przyjaciółką i samotną matką — Kimmy Gibbler. Kobiety wspierają się nawzajem w życiu zawodowym, rodzinnym i uczuciowym z pasją oraz humorem charakteryzującymi wyłącznie osoby, które wspólnie dorastały. Rodzinny dom Tannerów jest pełniejszy niż kiedykolwiek, i to nie tylko za sprawą trójki dzieci D.J. — trudnego 13-letniego Jacksona, neurotycznego 7-letniego Maksa i małego Tommy’ego Juniora — ale też przebojowej Ramony, córki Kimmy, oraz byłego (choć chyba nie tak do końca) męża Gibbler o imieniu Fernando. W drugim sezonie tego serialu wszyscy przeżywają mniejsze lub większe perypetie, począwszy od rozpoczęcia nowego roku szkolnego, poprzez nowe romanse aż po wspólne wakacje. Nie ma nic lepszego, niż spędzać Halloween, Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie i Nowy Rok z ludźmi, których kochasz, bo życie jest pełniejsze właśnie dzięki rodzinie.

W serialu Pełniejsza chata występują: Candace Cameron Bure jako D.J. Tanner-Fuller, Jodie Sweetin jako Stephanie Tanner, Andrea Barber jako Kimmy Gibbler, Juan Pablo Di Pace jako Fernando, Soni Nicole Bringas jako Ramona, Michael Campion jako Jackson, Elias Harger jako Max, bliźniacy Dashiell i Fox Messitt jako mały Tommy, Scott Weinger jako Steve Hale, John Brotherton jako Matt Harmon i Ashley Liao jako Lola.

Producentami wykonawczymi są Bob Boyett i Jeff Franklin. Serial Pełniejsza chata został wyprodukowany przez firmy Miller-Boyett Productions i Jeff Franklin Productions we współpracy z Warner Horizon Television dla serwisu Netflix.

Źródło: materiały prasowe firmy Netflix.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...