Netflix prezentuje oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu „Voltron: Legendary Defender” (2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

9099bdc45b5d0d57e8d9cb5b7caa28c102b90e70[1]Netflix zaprezentował wczoraj oficjalny zwiastun 2. sezonu serialu Voltron: Legendary Defender (2016), którego premiera w USA, Kanadzie, Ameryce Łacińskiej, Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii i Irlandii przewidziana jest na 20 stycznia 2017 r.

Z niezbadanych otchłani bezbrzeżnego wszechświata wyłania się nowy serial oryginalny Netflix: VOLTRON: LEGENDARY DEFENDER. Studio DreamWorks Animation prezentuje nową odsłonę jednego z najpopularniejszych seriali science fiction wszech czasów. Producentem wykonawczym tego pełnego wartkiej akcji i humoru serialu jest Joaquim Dos Santos (Legenda Korry, Awatar: Legenda Aanga), a współproducentem: Lauren Montgomery (Legenda Korry).

W zupełnie nowym serialu z serii Voltron, który zostanie udostępniony w serwisie Netflix w tym roku, pięcioro niczego nieświadomych nastolatków trafia z Ziemi wprost w sam środek olbrzymiej międzygalaktycznej wojny. Zostają pilotami pięciu lwów-robotów w bitwie, która ma powstrzymać inwazję zła we wszechświecie, i muszą połączyć siły, aby uformować potężnego wojownika, którym jest VOLTRON: LEGENDARY DEFENDER.

W dalszym ciągu brak informacji z Netflix Polska w kwestii dostępności serialu w Polsce.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...