Netflix prezentuje oficjalny zwiastun filmu „Detektyw Handsome: komedia kryminalna od Netflixa” (2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-Detektyw-Handsome-trailerNetflix zaprezentował dziś oficjalny zwiastun filmu „Detektyw Handsome: komedia kryminalna od Netflixa” (2016), którego premiera zaplanowana jest na 5 maja 2017r.

Handsome: A Netflix Mystery Movie / Detektyw Handsome: komedia kryminalna od Netflixa (2016) – film – 1g21m – 16+
Komedia w stylu filmów o poruczniku Columbo. Detektyw Gene Handsome łapie zabójców, próbując przy tym dojść do ładu z własnym życiem. Ale nie można mieć wszystkiego…

W rolach głównych: Jeff Garlin, Christine Woods, Natasha Lyonne
Reżyser: Jeff Garlin

KOMENTARZE:

5 myśli nt. „Netflix prezentuje oficjalny zwiastun filmu „Detektyw Handsome: komedia kryminalna od Netflixa” (2016)

  1. Gdy widzę następny zwiastun filmowy Netflixa to w zasadzie wiem, że pomimo czasem atrakcyjnej zapowiedzi finalnie będzie to kolejne badziewie klasy B. O ile tworzą seriale na wysokim poziomie, to filmy poza małymi wyjątkami są beznadziejne, co gorsza przepłacone. Że też im nie szkoda kasy.

    • Są lepsze i gorsze produkcje, np. takie I Don’t Feel at Home in This World Anymore, film całkiem udany, nawet lepiej zapadł mi w pamięci niż nie jedna szeroko reklamowana hollywoodzka produkcja w tv. Także nie ma co od razu strzelać focha 🙂

      • To fakty, a nie strzelanie focha. 🙂 W ciągu roku raptem kilka udanych produkcji filmowych Netflixa to w przypadku poważnego usługodawcy przywołuje pusty śmiech. Seriale w większości przypadków bez zastrzeżeń ale filmy dno.

  2. Sprawa jest generalnie prosta. Większość tych filmów, o ile nie wszystkie, nie są produkcjami Netflixa sensu stricte. Z tego co czytałem Netflix jeździ na festiwale i kupuje ile wlezie. A potem dodaje do serwisu jako swoje własne produkcje. Działa to na tej samej zasadzie co np. Frontier. Serial od Discovery Kanada, a mimo to na Netflix jest wyświetlany jako serial oryginalny.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...